Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 28. 4. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 28.04.2019, 00:00 | 28.04.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 28. 4. 2019 podle horoskopu.

Beran

Berani potřebují být v závěru dubna v pohybu. Ani nedělní program není výjimkou. Jako by se vás jarní únava vůbec netýkala. Singles by měli spřízněnou duši hledat na místech spojených s pohybem. Ať jde o tanec nebo sport, nebojte se propotit svršky.

 

Býk

Během víkendu se dočkáte příjemného překvapení ze strany blízkého člověka. Možná bude mít podobu dárku nebo pozvání na oběd. Vyloučena není ani novinka ohledně přírůstku do rodiny. Každopádně vám tím dotyčný udělá nesmírnou radost. Tak se těšte.

 

Blíženci

Neděle je jako stvořená pro Blížence, kteří se věnují duševní práci a koníčkům. Mars spolu s Venuší přeje také studentům, kteří se připravují na zkoušky. Svobodní by měli večer strávit nejlépe ve společnosti většího okruhu přátel nebo příbuzných.

 

Rak

Spoustu soukromých záležitostí můžete ovlivnit pouhou silou myšlenky. Rak inklinuje k rodině, tak proč neděli nezasvětit právě rodinným vztahům. Udělejte něco pro zkrášlení bydlení, vezměte děti na vytoužený výlet nebo navštivte vzdálené příbuzné.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Poslední den týdne umožní setřást stres. Jste unavení a organismus volá po odpočinku. Nepřepínejte své síly a raději si dopřejte pohádkové rozmazlování. Užijte si saunu, vířivku nebo masáž z rukou profesionálů. Budete se cítit jako znovuzrození.

 

Panna

V závěru týdne se dočkáte smíření s oficiálním partnerem. Ten vás začne považovat za životní výhru. Skromnost stranou. Načechrejte sebevědomí a užijte si romantiku, o které se vám v uplynulých dnech ani nezdálo. Vyplatí se svěřit děti na hlídání.

 

Váhy

V závěru měsíce oceníte železné úspory. Venuše není nakloněna investování, spíš hrozí nečekanými výdaji. Právě našetřené finance se teď budou hodit. Dobře si promyslete, jak s nimi naložíte. Jinak by se mohlo stát, že začnete vytloukat klín klínem.

 

Štír

Neděle je z pohledu vztahů chladná a nezáleží, zda se zaměříme na lásku či rodinu. Tváříte se sice sebejistě, přitom uvnitř se odehrává karneval pestrých emocí. Nezakazujte si pocity smutku ani štěstí. Slzy mají léčivé schopnosti pro tělo i duši.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec

Na obzoru se rýsuje perspektivní známost. Nezadaní Střelci mají ujasněné priority a přesně ví, čím by měla jejich budoucí polovička vládnout. Dík tomu ve společnosti neplýtváte časem na ctitele a ctitelky, kteří vašemu ideálu nesahají ani po kotníky.

 

Kozoroh

Myšlenky na nedokončenou práci se rozptýlí díky dětem nebo mladším příbuzným. Nechte se vytáhnout do přírody nebo za kulturním programem. Sice se vám nechce, ale změna rutinního programu vám udělá dobře na těle i duši. Doma vás nic nového nečeká.

 

Vodnář

Máte-li vlastní ratolesti, zasvětíte jim většinu víkendového programu. Snažíte se jim dopřát všechno, co potřebují a rozvíjíte jejich talent. Jste na ně náležitě pyšní a věříte jim, takže si nenecháte ujít sportovní utkání nebo jejich vystoupení.

 

Ryby

Štěstí hledáte v mnoha podobách a říkáte si, že se dostaví, až se přestěhujete, až se vezmete, až založíte rodinu, až splatíte hypotéku. Hvězdy vám v závěru dubna otevřou oči a postaví vás před jednoduchou pravdu. Opravdové štěstí si nesete v sobě.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře