Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 5. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 05.05.2019, 00:00 | 05.05.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 5. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Jaký bude den opatřený dvěma pětkami? Nepříznivá vazba Marsu s Venuší přináší komplikace jak do finanční oblasti, tak sféry mezilidských vztahů. Navíc platí, že čím bližší vám daná osoba je, tím komplikovanější komunikace se mezi vámi dnes odehrává.

 

Býk

Venuše se připravuje na vstup do vašeho znamení, takže můžete pocítit první záblesky jejích hřejivých paprsků na vlastní kůži. Týká se to hlavně Býků v manželství. Vyčleníte si čas na společnou neděli a snažíte se vyjít partnerovi v lecčem vstříc.

 

Blíženci

Pravdou je, že nezkazíte žádnou legraci. Smysl pro humor a schopnost vrhnout se do všeho po hlavě jsou zárukou báječného volnočasového programu s rodinou i kamarády. Jediné, na co dejte větší pozor, je zvýšená tendence k úrazům. Nebuďte tak horliví.

 

Rak

V neděli je důležité žít tady a teď. Myšlenky Raků těkají od jednoho k druhému a buď se příliš zaobírají neúspěšným partnerstvím, které nedávno skončilo, nebo přemýšlí o zítřejším dění na pracovní půdě. Ani jedno není zdravé. Vraťte se k přítomnosti.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v květnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Poslední den týdne může přinést nový koníček, který vás spolehlivě zabaví. Nepůjde o nic obyčejného ani klidné. Potřebujete cítit vzrušení a být v jednom kole. Nejspíš jde o kolektivní sport, v němž navíc excelujete. Přece byste nehráli druhé housle!

 

Panna

Vztahové pletky jsou vyčerpávající, navíc nepřináší to, co jste od nich očekávali. Místo zábavného povyražení posloucháte chvástání svého ctitele či ctitelky. Navíc realita je na hony vzdálená tomu, čím se chlubí. Choutky na nevěru raději překonejte.

 

Váhy

Máte horkou hlavu a o ničem dlouho nepřemýšlíte. Zatímco mezilidské vztahy se rychle otřepou, neuvážené kroky by mohly vést k velkým finančním ztrátám. Zamkněte peněženku na deset západů a platební kartu dobře schovejte. Obchodům se vyhněte obloukem.

 

Štír

V závěru týdne potkáte jedince, kteří mohou být prospěšní pro vaši kariéru i vývoj soukromí. Ve společnosti se nedržte pouze známých tváří, ale sbírejte kontakty. Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat. Přátelské naladění vám usnadní polovinu práce.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Ukvapené investice jsou na začátku května rutinou, která můžete být nebezpečnější, než se zdá. Nespoléhejte na to, že obchodujete s přáteli nebo firmou, jejíž značka je proslulá. Hlídejte si zadní vrátka a nákladnější výdaje konzultujte s odborníky.

 

Kozoroh

Méně úspěšní lidé vám mohou házet klacky pod nohy. Nechápete, proč by to někdo dělal, ale bezelstný přístup se nevyplatí. Zamyslete se nad tím, jací jedinci vás obklopují. Nejspíš dojdete k názoru, že minimálně jeden rádoby přítel na vás parazituje.

 

Vodnář

Potřebujete radu? Pak se spolehněte na přátele, kteří vám poradí ochotně a bez vedlejších úmyslů. V rodině musíte počítat s tím, že blízcí staví na první místo svoje vlastní zájmy. Jejich rádoby objektivní rada by tedy byla hlavně pro jejich dobro.

 

Ryby

V závěru týdne dostanete možnost srovnat krok s potřebami celé rodiny. Přestanete plýtvat časem i energií na zbytečné půtky a raději táhnete za jeden provaz. Přesvědčíte se, že to je docela praktické. Odpoledne zbude prostor pro kolektivní zábavu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře