Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 12. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 12.05.2019, 00:00 | 12.05.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 12. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Neděle by měla být naplněná relaxací v přírodě, kde vám nehrozí žádné nepříjemnosti. Prskající Mars komplikuje mezilidské vztahy a negativně zatěžuje také sféru financí. Nejlépe uděláte, když si naplánujete osamocený program, který je navíc zdarma.

 

Býk

Užíváte si fantastický měsíc a uvědomujete si, že ne každý má takové štěstí. Začnete přemýšlet o podpoře charitativních spolků, nebo pomoci člověku, o kterém sami víte ze svého okolí. Máte dobré srdce, a proto vás cizí neštěstí nenechává chladnými.

 

Blíženci

Požádáte partnera, aby se postaral o rodinné finance. Víc očí víc vidí, navíc díky tomu přijdete na zajímavé řešení ekonomické situace. Nejtěžší je udělat první krok a přiznat, že na tom s prostředky nejste nejlépe. Pak vám spadne kámen ze srdce.

 

Rak

Přemýšlíte o zajištění do budoucna a zvažujete možné investice i marnotratné utrácení pro radost. Nejnebezpečnějším lákadlem je letní dovolená. Nechcete z uspořených peněz zbytečně ukrajovat, ale nabídka k výhodnému nákupu je silný protiargument.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA KVĚTEN

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Marketingové triky a reklama na Lvy teď nefungují. Zůstáváte vůči nim imunní a dáváte pozor, do čeho investujete. Vyhnete se zbrklému podpisu smluv i nákupům na ulici. Naopak máte skvělý čich na místa, kde se vyskytují skvělé příležitosti k zisku.

 

Panna

V závěru týdne potřebujete mít svůj klid a stresové situace vás velmi unavují. Rozdováděné děti a hromadící se povinnosti vám na dobré náladě nepřidají. Hvězdy radí hodit úkoly za hlavu a relaxovat. Na čerstvém vzduchu načerpáte ztracenou harmonii.

 

Váhy

Dlouhodobě zadané Váhy by měly zpozornět. Hrozí vzájemné odcizení. Únava na obou stranách barikády nedovoluje užít si romantický večer, nebo se alespoň pokusit o nevinné něžné doteky. Naplánujte si brzký relaxační víkend, abyste se měli na co těšit.

 

Štír

Nedělní odpoledne investujte do poznávání historických a přírodních krás okolí. Zdánlivě obyčejný program se vám zamlouvá a nejspokojenější jsou děti. Uvítají jakoukoliv změnu rutiny, přitom nemusíte být originální za každou cenu. Vsaďte na jistotu.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Většinu aktivit, do nichž se pustíte, děláte pro dobro blízkých. Místo odpočinku se věnujete potřebám starších příbuzných a berete nezvyklý ohled na své přátele. Drahá polovička je z vaší dobrosrdečnosti vyvedena z míry. Chtěla by vás pouze pro sebe.

 

Kozoroh

V domácnosti zastáváte názor, že nejlépe uvaříte, uklidíte, či zabalíte sami. Nemůžete se divit, když se na sklonku dne zhroutíte vyčerpaní do postele. Pomocná ruka by vám od každodenních starostí a velké únavy ulevila, jen musíte snížit nároky.

 

Vodnář

Tak dlouho se snažíte udržet finance na uzdě, až se utrhnete ze řetězu. Nakonec to přinese daleko horší následky, než postupné pouštění žilou. Venuše varuje především před investicemi do uměleckých předmětů a značkového zboží. Můžete koupit padělek.

 

Ryby

Sportovní aktivity i kultura s kamarády předčí vaše očekávání. Od smíchu vás bude bolet bránice, což by se vám v rodinném kruhu nestalo. Vychutnáte si odpočinkové nedělní odpoledne a utužíte letitá přátelství. Překvapí vás, kolik máte společného.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře