Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 19. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 19.05.2019, 00:00 | 19.05.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 19. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Neutěšené soukromí žene Berany k jednání, které by si záhy vyčítali. Hlavně chuť na nevěru si zakažte hned v začátcích. Od fantazírování je dnes krátká cesta k realizaci, zejména pokud vás čeká společenská akce. Vyplatí se držet dál od alkoholu.

 

Býk

Venuše ve fantastickém sextilu k Marsu přináší spoustu erotické energie. Nezadaní Býci se porozhlédnou po okolí, jestli by se našel alespoň jeden protějšek, který by stál za hřích. Nemáte potřebu navazovat perspektivní známost, ale není to vyloučeno.

 

Blíženci

Závěr týdne připomene Blížencům, jak důležité je věnovat pozornost rodinnému kruhu a budování pevných mezilidských vztahů. Přiměje vás to ke změně programu a mnohdy se rozhodnete udělat vstřícný krok k lidem, s nimiž jste se nerozešli po dobrém.

 

Rak

Konečně prožíváte víkend přesně podle svého gusta. S rodinou to ještě trochu skřípe, ale pokud se budete věnovat sportovním aktivitám, žádné zásadní problémy vás nezaskočí. Narůstá račí kondice a spolu s ní se vrací dobrá nálada. Tak si ji uchovejte.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Čerstvě zadaní Lvi v neděli vystřízliví z počáteční zamilovanosti. Mnohdy zjistíte, že jste se v novém partnerovi pořádně zmýlili. Nepatříte ke znamením, která se drží při zemi a rádi si dopřáváte nadstandardní výdobytky. Nehodláte s tím skončit.

 

Panna

Venuše v Býku může Pannám přinést novou lásku. Hlavně je nutné vědět, jaký protějšek k sobě chcete přivolat. V opačném případě zůstanete v klíčovou chvíli nerozhodně stát. Je libo románek na jednu noc, nebo chcete spíš slyšet znít svatební zvony?

 

Váhy

Poslední den týdne si vybere daň za náročné chvíle. Jste bez energie a nedaří se vám najít elán pro řešení každodenních starostí. Poslechněte organismus a odpočívejte. Nezakazujte si emoce, protože by to vedlo k dalším duševním a tělesným neduhům.

 

Štír

V manželství vznikají častější třenice a hvězdy radí, aby jeden nebo druhý vyklidil pole. Názorové neshody mohou vyústit v ostrou hádku a následnou tichou domácnost. Přitom oba toužíte po klidu, ale společně si ho neumíte dopřát. Vyrazte na vzduch.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Neděli investujete do odpočinku a upevňování zdravotního stavu. Čeká vás náročný týden jak v zaměstnání, tak soukromé sféře. Přesčasy však budou vykoupeny příznivou finanční situací. Vysvětlete blízkým, co se chystáte udělat. Získáte v nich spojence.

 

Kozoroh

Na konci týdne se pomyslný šíp vaší pozornosti zastaví u napravování dávných křivd. Není jasné, zda se ocitnete v roli ukřivděného nebo toho, kdo přichází s omluvou. Z upřímného rozhovoru každopádně odejdete se vztyčenou hlavou a čistým svědomím.

 

Vodnář

Singles se přestanou hnát za novou známostí hlava nehlava. V závěru týdne potkáváte samé zvláštní adepty, u nichž byste museli dělat velké ústupky, abyste si je dokázali představit jako své potenciální partnery. To raději pozvěte ven své přátele.

 

Ryby

Luna vám umožní nahlédnout pod pokličku soukromého života vašich nejbližších. Díky tomu konečně porozumíte jejich výkyvům nálad a přimhouříte očko nad občasnými vrtochy. Empatie vám neschází ani ve vztahu k oficiálnímu partnerovi. Chraňte si to.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře