Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 26. 5. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 26.05.2019, 00:00 | 26.05.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 26. 5. 2019 podle horoskopu.

Beran

Milí Berani, na konci týdne vás mohou potkat nové povinnosti. Hvězdy blíže neprozrazují, zda mají souvislost s rozjezdem vlastního podnikání, změnou profese, stěhováním, nebo například školní docházkou ratolestí. Každopádně změny vám dělají dobře.

 

Býk

Ucítíte, jak vám víkendový program navrací energii do žil. Navzdory tomu, že vás v začátku týdne opustil patron z nejvyšších, si udržujete poměrně dobrou kondici. Stále vám totiž nadržuje Venuše v krásném souladu s Marsem. Plní jedno přání za druhým.

 

Blíženci

Závěr týdne uleví svědomí Blíženců, takže mohou v klidu spát. Aktuální konstelace nahrává objasnění dávného sporu. Neradi děláte ústupné manévry, ale vstřícné gesto vám najednou přijde jako skvělý nápad. Stmelíte rozhádané vztahy a začnete znovu.

 

Rak

Hvězdné trio Merkuru, Venuše a Marsu přináší do poslední květnové neděle fantastickou konstelaci. Díky nim se odvážete a zbavíte nahromaděného stresu. Dostali jste pozvánku na společenskou akci? Pak se musíte zúčastnit, i když se vám zprvu nechce.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Lev

Stávající ekonomická situace vás hodně štve. Nejste zvyklí na to, že si něco nemůžete dovolit. Odříkávání vás stresuje, proto se raději porozhlédnete na trhu práce, nebo zkusíte prodat nepotřebné vybavení domácnosti. Zkrátka musíte začít jednat.

 

Panna

Jste v pokušení zabřednout do nezvyklé milostné hry. Nezáleží na tom, zda máte na mušce dlouholetého partnera nebo toužíte po někom méně okoukaném. Erotická fantazie pracuje na plné obrátky a nejste schopní myslet na nic jiného. Čeká vás žhavý večer.

 

Váhy

S nejlepším kamarádem či kamarádkou si užijete spoustu legrace. Jste naladěni na stejnou frekvenci a rozumíte si dokonale i beze slov. Během společného nakupování nebo posezení u něčeho ostřejšího se odreagujete a přijdete na veselejší myšlenky.

 

Štír

Poslední květnové dny přináší Štírům kreativní myšlení a ohromnou zručnost. Přijdete na to, jak se zabavit a nejspíš do nové volnočasové aktivity zapojíte také část příbuzenstva. Máte radost, že tichou domácnost vystřídala konečně vzájemná harmonie.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

V závěru týdne potřebujete novou volnočasovou aktivitu, která vám vrátí chuť do života. V posledních dnech jste fungovali hlavně prací a zapomněli jste, v čem se skrývá skutečná radost. Ať vás láká kurz vaření nebo sportovní aktivity, jděte do toho.

 

Kozoroh

Víkend přináší Kozorohům seznámení s osobou, se kterou si kápnete do noty. Pokud to bude člověk ve vašem věku, najdete přítele do nepohody na dlouhé roky. Otevřený rozhovor uleví vašemu svědomí. Není vyloučené, že dostanete dobrou radu do života.

 

Vodnář

Neděle přináší vítanou změnu k lepšímu. Po duševně namáhavém období přichází čas zadostiučinění v domácnosti, i mezilidských vztazích. Dočkáte se uznání za práci, jíž odvádíte, a protějšek vám dá najevo, co pro něj znamenáte. Potřebujete to slyšet.

 

Ryby

Luna je v silném propojení s Neptunem, což je konstelace ovlivňující vaše podvědomí. Naslouchejte vnitřnímu hlasu a nenechte se odradit od cesty, kterou považujete za důležitou. Přináší štěstí v lásce i finanční přilepšení. Na příležitosti máte nos.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře