Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 9. 6. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 09.06.2019, 00:00 | 09.06.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 9. 6. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nevlídná konstelace se nachýlila ke konci. Neděle přináší pozitivní obrat v milostném životě a zlepšení je citelné i na domácí půdě. S drahou polovičkou si najednou rozumíte ve všech klíčových otázkách. Singles nejsou odmítaví v otázce nového vztahu.

 

Býk

V závěru týdne máte touhu prásknout do bot. Nechcete utéct od blízkých, spíš potřebujete změnit ovzduší. Přemluvíte rodinu nebo kamarády, aby se vydali na nečekaný výlet. Neplánované toulky dopadnou mnohem lépe než pečlivě připravený harmonogram.

 

Blíženci

Poslední den týdne slibuje zlepšení milostného života. Najednou vás protějšek přestává prudit svým chováním a vy dokážete pochopit jeho pohnutky. Místo kritiky mu nabízíte pomocnou ruku. Světe, div se, přinese to kýžený výsledek! Láska je zachráněna.

 

Rak

Nepočítejte s tím, že vám vyšší sféry vytrhnou trn z paty prostřednictvím výhry nebo nečekaného dědictví. To vás spíš zaskočí překvapivým výdajem. Rozvrhněte si pracovní rozvrh na příští týden a zvažte, jak obohatit rozpočet. Půjčku ihned zavrhněte.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

V neděli se mění konstelace také pro vaše finance. Najednou se vám otevírají obzory, o nichž byste ještě na začátku týdne nepřemýšleli. Vesmír v čele s Venuší vám dopřává, proto si můžete vychutnávat trochu toho luxusu. Je čas udělat si něčím radost.

 

Panna

Nezadané Panny se obklopí provokativní společností, která nepatří mezi průměr. U blízkých tím vzbudíte pořádný rozruch, ale vy si vůbec neděláte starosti s tím, co si o vás druzí myslí. Užíváte si naplno a na nějaké filozofování o životě nezbývá čas.

 

Váhy

Největším pokladem, který Váhy mohou nabídnout, je jejich pozitivní myšlení. To teď působí na opačné pohlaví jako magnet. Vás naopak okouzlí komunikativní protějšek s rozhledem. Máte si o čem povídat a nehrozí, že byste se při společném rande nudili.

 

Štír

Milí Štíři, závěr týdne zabrnká na vaše sociální cítění. Rozhodnete se podělit o své momentální štěstí s lidmi, kteří nemají takové možnosti. Hvězdy neprozrazují, zda se rozhodnete věnovat na charitu finanční prostředky, potraviny či obnošené svršky.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Venuše vstupuje do znamení Blíženců a vytváří negativní aspekt k Jupiteru. Místo aby vám v lásce odlehčila, ještě na bedra nakládá další zátěž. Je těžké přiznat svou chybu a neházet odpovědnost pouze na drahou polovičku. Zkuste se k tomu přinutit.

 

Kozoroh

V závěru týdne se nabízí skvělá příležitost vyříkat si, co vám dlouho leželo na srdci. Díky Venuši už nebojujete, ale dokážete si sdělit důležité věci z očí do očí. Bez upřímnosti se vztah nemůže posunout na další úroveň. Seberte veškerou odvahu.

 

Vodnář

Do nedělního rána se probudíte s lepší náladou. Rádi uslyšíte, že to nejhorší máte pro tento měsíc za sebou! Ve vztazích se prolomí ledy a přestanete svět poměřovat skrz kritické brýle. Největším pomocníkem pro změnu vnitřního naladění jsou děti.

 

Ryby

Zadané Ryby by neměly podléhat nejistotě ve vztahu. Vlivem Venuše začínáte být velice vztahovační a každé partnerovo slovo si berete k srdci. Není divu, že za chvíli svolí k tiché domácnosti, aby neriskoval další výčitky. Opravdu to tak nemyslí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře