Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 23. 6. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 23.06.2019, 00:00 | 23.06.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 23. 6. 2019 podle horoskopu.

Beran

Jste ve svém živlu, když se něco děje. Singles se díky nedělnímu programu mohou seznámit s bezvadným protějškem. Okouzlí vás pozitivním přístupem k životu a obrovským elánem, který vyzařuje. Zatím si ho neumíte představit jako životního partnera.

 

Býk

S dětmi bude v závěru týdne ohromná zábava, stejně tak s mladšími sourozenci. Díky jejich bezproblémovému vidění světa zapomenete na všední starosti a objevíte ztracenou chuť do života. Nechte se přemluvit ke společné aktivitě, která zní bláznivě.

 

Blíženci

Jistý člen rodiny vám pije krev neustálými změnami nálad. Zkuste mu neupírat právo na emoce a řekněte si, že to je jeho život. Nedělá vám to přece schválně. Neděli můžete strávit mimo jeho dosah, což prospěje oběma stranám. Zharmonizujte své nitro.

 

Rak

Do oka vám padne člověk, který si život vychutnává naplno. Nebojte se udělat první krok a pozvat ho na něco ostřejšího. Nevypadá to, že byste dostali košem. Naopak hvězdy slibují vzrušující program se sladkou tečkou. Vášeň dostihne i letité páry!

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev

Víkendový program se na psychickém naladění Lvů odrazí tím nejlepším způsobem. Jste odpočatí a vyrovnaní, jen tak něco vás nerozhází. Přestože se vyskytne pár okamžiků, kvůli nimž byste obvykle skákali hodně vysoko, teď nad nimi jen mávnete rukou.

 

Panna

Od přírody patříte mezi opatrná znamení, která jsou spíš nedůvěřivá, než by skočila někomu na lep. Bohužel v těchto dnech to není vůbec znát. Necháte se okouzlit mámením vypečeného člověka, který se vás snaží chytit na lacinou návnadu. Proberte se!

 

Lev

Cítíte se spokojení a vaše radost působí na široké okolí. Jestli jste bez partnera, už večer to nemusí být pravda. Opačné pohlaví se zamiluje právě do vašeho zářivého úsměvu a pozitivního přístupu k životu. Jediné, co zbývá, je vyrazit za zábavou.

 

Štír

Vlivem Luny vás mohou zlákat vodní sporty nebo volnočasové aktivity v bezprostřední vzdálenosti u vody. Pokud není jiná možnost, nazujete aspoň holinky a budete si užívat tanec v dešti, nebo si s protějškem dopřejete romantické posezení v jacuzzi.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Luna přechází přes Neptun a v rodinných vztazích probouzí zmatek. Chováte se paranoidně a jistého člena domácnosti neprávem obviňujete z nekalého jednání. Dobře važte slova, abyste si před blízkými neuřízli ostudu. Unikají vám důležité souvislosti.

 

Kozoroh

Nemusíte mít odpověď na každou otázku, se kterou vás někdo zaskočí. Chcete-li objevit životní moudrost, naučte se méně mluvit a meditujte. Objevíte ztracenou rovnováhu a dost možná přijde očekávaná reakce na vyslaný signál. Chce to častěji trénovat.

 

Vodnář

V závěru měsíce to s láskou nevypadá zase tak černě! Okouzlí vás osoba, která vládne slovy a navíc se chlubí všeobecným rozhledem. Pravdou je, že ji vydržíte poslouchat dlouhé hodiny a její sexappeal vám imponuje. Zadaní si musí dát studenou sprchu.

 

Ryby

Poslední den tohoto týdne vypadá víc než slibně. Čerstvě zamilované Ryby se vznáší v oblacích, a dokonce i vy, kteří žijete v letitém vztahu, cítíte jisté vylepšení. Snažte se být s partnerem co nejvíce na čerstvém vzduchu. Ten má hojivé účinky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře