Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 14. 7. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 14.07.2019, 00:00 | 14.07.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 14. 7. 2019 podle horoskopu.

Beran

Výjimečně dobře si rozumíte se všemi členy domácnosti. Když hvězdy říkají se všemi, pak myslí i jedince, s nimiž jste vykopali válečnou sekeru. V neděli máte možnost vyvěsit mírovou vlajku a zapomenout na to, co se stalo. Vždyť žijete pouze jednou.

 

Býk

Neděle bude jako z partesu, pokud se obklopíte drahou polovičkou, dětmi či sourozenci. To je totiž společnost, která vám garantuje program plný smíchu. Potřebujete se na chvíli oprostit od materiálních záležitostí, takže dětské vidění světa bude nej.

 

Blíženci

Fantazie Blíženců pracuje na plné obrátky a láká k realizaci dlouhodobých plánů. Pokud jsou tyto kroky spojené s většími výdaji, měli byste se jich vzdát. To, co vypadá zprvu nevinně, by vás mohlo dostat na sucho. Po finanční stránce raději brzděte.

 

Rak

První polovina roku vám dala zabrat, tak si užívejte červencovou pohodu. Zasloužíte si odpočinek přesně podle svého gusta. Opusťte vnitřní dítě a bez výčitek svědomí si naplánujte neděli tak, abyste byli spokojení. Rodina vás nakonec ráda podpoří.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Rozhodně se nebraňte žádné víkendové akci se svým zaměstnavatelem nebo důležitým klientem. Byla by zásadní chyba odmítnout pozvánku na team-buildingovou akci, golfový turnaj nebo firemní den s rodinou. Přišli byste o vlivné kontakty a informace.

 

Panna

Zaměřte se na atributy, jimiž si zvyšujete životní úroveň. Jste znalí dobrého vkusu, ale poradit vám mohou i přátelé. Díky nim objevíte obchod nebo přímo člověka, který vytváří jedinečné kousky. Líbí se vám originální výrobky do domácnosti i na sebe.

 

Váhy

Aniž byste si to uvědomili, jistému blízkému člověku vytrhnete pořádný trn z paty. Nemusí to být nutně přímou pomocí, nejspíš postačí něco, co jen tak mimochodem pronesete. Slova mají v závěru týdne ohromnou moc. Naštěstí v tom pozitivním smyslu.

 

Štír

Venuše nabádá k pořizování líbivých věcí do domácnosti. Máte skvělý vkus a chcete mít všechno dokonalé do posledního detailu. Necháte se snadno okouzlit novými bytovými trendy a rozhodnete se proměnit interiér od základu. Jen na to najít prostředky.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Jeden originální nápad střídá druhý. Jako byste na sebe chtěli strhnout veškerou pozornost okolí. Neděláte to však kvůli ostatním, ale kvůli sobě. Vyhledáváte novinky, baví vás rozšiřovat obzory a hlavně se chcete bavit. Vždyť léto je v plném proudu.

 

Kozoroh

Při hledání spřízněné duše nebuďte příliš nároční. Na ctiteli či ctitelce vidíte samé mouchy a mohli byste přijít o člověka, který je ideálním adeptem na seznámení. Zameťte si před vlastním prahem, sami máte vlastnosti, na nichž by se mělo pracovat.

 

Vodnář

Blížící se polovina měsíce připomene nedávné nepromyšlené nákupy. Jste překvapeni stavem svého bankovního účtu i peněženky. Namísto půjčování od blízkých nebo z nebankovního sektoru se zamyslete, kde jste udělali chybu. Má vás ponaučit do budoucna.

 

Ryby

Poslední den tohoto týdne je skvělým odrazovým můstkem pro lepší budoucnost. Potřebujete se zbavit nějakého zdravotního nešvaru, nebo byste chtěli opustit nefunkční partnerství? Slunce vám dodává odvahu a vytrvalost, abyste dosáhli vytčeného cíle.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře