Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 4. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 04.08.2019, 00:00 | 04.08.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 4. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Napjatý aspekt Merkuru zatěžuje komunikaci s rodinou, zejména s nejstaršími členy. Mezigenerační spory jsou denním chlebem, ale ani jedné straně neprospějí. V důsledku jste vyčerpaní a ztrácíte chuť do života. Co takhle respektovat odlišný přístup?

 

Býk

V závěru týdne máte možnost poznat nové přátele. Využijte pozvánku na sraz bývalých spolužáků, nebo se nechte vytáhnout za zábavou spřízněným kolegou z práce. Poznáte zajímavé tváře a zapomenete na starosti, které vás poslední dobou štvou v soukromí.

 

Blíženci

Konečně si můžete dovolit utrácet finance za věci, které nejsou praktického rázu. Tyto dny jsou ideální, abyste si dělali radost. Utrácejte za dovolenou, novou image, cetky do domácnosti. Důležité je, aby vám nové zboží vykouzlilo úsměv na rtech.

 

Rak

S partnerem se dostáváte do sporu kvůli praktickým otázkám společného života. Jeden druhého nechápete, což vyústí v nepříjemné hádky. Než vypěníte, počítejte do deseti. Oběma jde vlastně o totéž a kompromis není nereálný. Stačí tolik nelpět na svém.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev

Lví optimismus je v těchto dnech vysoce nakažlivý. Není divu, že se kolem vás neustále něco děje, množí se vám pozvánky na zajímavé akce a jedna návštěva střídá druhou. Není vyloučeno, že vás přátelé pozvou na víkend na hory. Určitě je neodmítejte.

 

Panna

Přátelé jsou v začátku srpna nepostradatelnou složkou vašeho života. Poslechnou si, co vás tíží na srdci a přispěchají s geniální radou. Je tak prostá, až se tomu musíte zasmát. Pravdou je, že v jednoduchosti je síla. Konjunkce Luny je plná empatie.

 

Váhy

Připravte se na vášnivé signály! Okouzlili jste jistého člověka a jeho temperament způsobí, že jde rovnou na věc. Nenechte se tím zastrašit, pozvání na rande každopádně přijměte. Je léto, kdy jindy byste se měli chovat spontánně? Čeká vás úžasný den.

 

Štír

Starší členové rodiny mají pocit, že nad vámi musí držet ochrannou ruku a nechtějí si to nechat vymluvit. Pasují vás do role věčného dítěte, což vás dost rozčiluje. Zkuste to přejít diplomatickým mlčením. Na jejich slovech je zároveň hodně pravdy.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Sebejistota vás provází po celý srpen a pomáhá vám zrealizovat dlouhodobé plány. Nechodíte kolem horké kaše, ale jdete vstříc svému štěstí. Můžete požádat o ruku dlouholetého partnera, nebo se odhodlat k pořízení nového bydlení či vlastní živnosti.

 

Kozoroh

Merkurova opozice zpomaluje vaše myšlení, což se odrazí i na komunikaci s rodinou. Hůř se vám vyjadřují názory a nedokážete je opřít o pádné argumenty. Nemusíte hned kapitulovat před opoziční většinou, jsou záležitosti, které mohou pár dní počkat.

 

Vodnář

Volný den naplníte nejpříjemnějšími zážitky. Rozmazlujete se a veškerou pozornost stáčíte sami k sobě. Sobectví je cesta, jak si zlepšit náladu a nastartovat se do dalšího týdne. Hvězdy ponoukají ke koníčkům, na které jste dlouho neměli prostor.

 

Ryby

Ryby si vychutnávají velké myšlenky a vaše plány jsou dalekosáhlé. Myslí vám to perfektně a staráte se nejen o to, co je tady a teď, ale uvažujete i do budoucna. Musíte-li se vypořádat s nějakou potíží, věříte, že vám vesmír pomůže najít východisko.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře