Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 11. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 11.08.2019, 00:00 | 11.08.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 11. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nic vám nevykouzlí takový úsměv na tváři jako spokojenost vašich ratolestí. V neděli se vám podaří vymyslet ve spolupráci s dětmi skvělý program, který si všichni užijete. Dejte prostor své kreativitě, nápadů máte celou řadu a je škoda, aby zapadly.

 

Býk

Myšlenky koncentrujte na zítřejší start pracovního týdne. Odpočívejte a rozvrhněte síly hlavně na první část tohoto období, která pro vás může být fyzicky i psychicky náročnější. Sice se hodně snažíte, ale neustále vás něco odvádí od vytčeného cíle.

 

Blíženci

Pokud jste byli se srpnovým programem spokojeni až dosud, pak vás další dny nadchnou. Budou probíhat pod nadvládou Merkuru, který se postará, abyste problémy vyřešili rychle a s grácií sobě vlastní. Nejlepšího rozmachu se dočkáte v pracovní sféře.

 

Rak

V závěru týdne se vám rozsvítí. Dáváte se fyzicky i psychicky do pořádku a spolu s tím se srovnávají myšlenky v hlavě. Spousta záležitostí do sebe zapadne, takže nebude nutné tlačit na pilu a tolik se rozčilovat. Teď už máte to nejhorší za sebou.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Poslední den týdne je rizikový pro vaše finance. Chcete mít všechno, co se vám zrovna zalíbí. Přitom nepřemýšlíte, jestli to potřebujete, nebo zda byste to nesehnali v jiném obchodě za výhodnější cenu. Hlavně nakupování suvenýrů je dost ošemetné.

 

Panna

Největší nápor máte za sebou. Ne že by další dny byly chudé na příležitosti k zisku, ale už nebudou tolik hektické. V neděli můžete zpomalit tempo a konečně se volně nadýchnout. Nejvíc vám vyhovuje program, kdy u sebe nemusíte mít ani peněženku.

 

Váhy

Snažíte se přičinit a hledáte příležitosti, jak přinést do rozpočtu nějakou tu korunu navíc. V neděli se ukazuje největší pravděpodobnost při prodeji nepotřebného vybavení v domácnosti. Proberte šatník a půdu. Uklidíte si a ještě na tom vyděláte.

 

Štír

Příliš pozdě přijdete na to, že se rodinné záležitosti dají řešit s klidem. Máte pocit, že vám příbuzní do všeho vstupují a snaží se vám rozmluvit každý nápad, se kterým přijdete. Faktem je, že vaše vztahovačnost vzájemnou komunikaci dost komplikuje.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Jste upřímní a totéž očekáváte od okolí. Jednáte nezištně, proto by vás někdo blízký mohl zklamat tím, že vaše myšlenky bude chtít převzít za své. Pravda vyjde najevo. Jenom skutečný autor o nich totiž bude hovořit se zápalem do posledního detailu.

 

Kozoroh

V závěru týdne naberou finanční záležitosti lepší spád. Opouští vás náročná konstelace Merkuru. Najednou máte spoustu podnětných myšlenek a chápete souvislosti, které vám dříve unikaly. Budete rádi, že jste s nenechali uvrtat do nevýhodného obchodu.

 

Vodnář

Vidina pracovního týdne vám na náladě nepřidá. Zakažte si myslet na to, co bude zítra, místo toho se soustřeďte na aktuální program. Léto je plné příjemných radovánek, kterými byste měli neděli naplnit až po okraj. Nabijí vás pozitivním myšlením.

 

Ryby

Nastává období klidu. Po náročném startu srpna je to nezvyklé, ale nesnažte se proti tomu bojovat. Semínka úspěchu jsou zasazena, teď je stačí jenom opečovávat, aby vyklíčila. V práci vyhlížíte volnější týden, kdy se skutečně vyplatí nabrat síly.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře