Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 18. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 18.08.2019, 00:00 | 18.08.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 18. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Překonejte nechuť a vyrazte si užívat do společnosti! Máte-li vlastní potomky, pak je vezměte s sebou. Letní kino, grilování s přáteli i sportovní turnaj jsou příležitostmi k tomu, abyste utužili rodinné vazby. Nezadaní vévodí příčkám oblíbenosti.

 

Býk

Milí Býci, na scénu vstupuje průbojný Mars, který má za cíl vylepšit vystupování ve společnosti a především na pracovním poli. Hodně času věnujete rozjímání o nadcházejícím týdnu a přehodnotíte své původní plány. Podnikatelé se do akce pustí rovnou.

 

Blíženci

Neprobudíte se s nejlepší náladou. Sami nevíte, co může za permanentní naštvanost, ale nedokážete ji ovládnout. Mars probouzí nervozitu v celé domácnosti, navíc vás blízcí zahrnou jedním problémem za druhým. Hlavně se snažte zachovat chladnou hlavu.

 

Rak

Mars přispěchá do života Raků, aby napravil, co se v první polovině srpna nepodařilo. Pomůže udělat pořádek v milostném životě, ale pozitivně se odrazí také na profesních záležitostech. Najednou se přestáváte obávat všeho neznámého, co je před vámi.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Neopouští vás humor, což je pomocník pro pracovní i soukromé plány. I když se vám nemusí dařit podle očekávání, víru v lepší budoucnost neztrácíte. Chováte se podle hesla, když mě vyhodí dveřmi, vrátím se zpátky oknem. A světe div se, ono to vyjde.

 

Panna

Dneškem startuje plodné období pro finance! Mars ve spojení s Uranem přináší neotřelé nápady, jak přilepšit rozpočtu. Zatím se rozkoukáváte a do ničeho se nehrnete. Potřebujete najít pevnou půdu pod nohama, abyste se chovali jako vlci z Wall Street.

 

Váhy

Zelenou mají známosti s atraktivním, sebejistým a odvážným člověkem. Nenechte se odradit jeho dravostí, protože právě takové spojení z dlouhodobého hlediska vypadá velmi perspektivně. Když by to náhodou nevyšlo, užijete si nezapomenutelné rande.

 

Štír

Na konci týdne se dočkáte! Venuše přinese pozitivní posun do rodinných vztahů. Hádky a ochlazenou atmosféru vystřídá všudypřítomná dobrá nálada. Pusťte se s blízkými do společných aktivit. Zelenou má zvelebování rodinného hnízda a kreativní program.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

 

Střelec

Po příjemném týdnu vás zaskočí nedělní zlom v rodinné atmosféře. Ten má na svědomí Mars tropící alotria svým negativním postavením. Jistý člen domácnosti se naváží do vašeho pracovního programu a nelíbí se mu, že se věnujete víc kariéře než rodině.

 

Kozoroh

Zase šlapete silně na plyn a řítíte se vstříc lepším zítřkům. Favorizovanou oblastí je kariéra, kde vás motivuje přísun financí i další benefity. Pohráváte si s myšlenkou, jestli by vám nebylo lépe u konkurence. Zatím je ke skutečnému přesunu daleko.

 

Vodnář

Přemýšlejte nad tím, co vás čeká v dalším týdnu. Vyhněte se pracovním povinnostem a místo toho se těšte na příjemnější aktivity. Pokud jste zatím do diáře nic nenapsali, neděle je k tomu jako stvořená. Obvolejte přátele a na každý den něco vymyslete.

 

Ryby

Zásah Venuše přinese na konci týdne do života Rybiček zmatení. Rázem můžete důvěřovat špatným lidem a ztratíte jistotu v tom, co je správné a co není. Rizikové to je v případě, kdy do hry vstupují finance. Hrozí, že na vás bude někdo parazitovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře