Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 25. 8. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 25.08.2019, 00:00 | 25.08.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 25. 8. 2019 podle horoskopu.

Beran

Ve vzduchu visí láska! Seznámení s atraktivním úlovkem je na spadnutí. Dotyčného máte v hledáčku už delší dobu, ale teď najdete odvahu, abyste ho oslovili. Berani zdaleka nejsou žádní lenoši, ale v porovnání se svým objevem musíte ještě přidat plyn.

 

Býk

Kreativitu stočte ke svému domovu. Zvelebte interiér, pusťte se do zkrášlení zahrady, udělejte vítr v šatníku. Máte skvělý vkus, takže odhadnete, jaké svršky nebo bytové doplňky si schovat a s čím se bez výčitek svědomí rozloučit. Je to osvěžující.

 

Blíženci

Neděle je jako stvořená pro navázání nového přátelství. Favorizované jsou zejména vztahy se sousedy, s nimiž si v těchto dnech báječně notujete. Zapovídejte se cestou z nákupu, případně pozvěte nové sousedy na kolaudaci nebo seznamovací večírek.

 

Rak

Stanete se přirozenou autoritou pro rodinu i své okolí. Blízcí vás vyhledávají jako zpovědní vrbu a ocení každou radu. Nemyslete si, že přehání. V poslední době vám všechno vychází na jedničku s hvězdičkou. Přehnaná skromnost tedy není na místě.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v září těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Přemýšlejte o každém kroku, který se do konce prázdnin chystáte udělat. Unáhleným rozhodnutím byste se totiž dostali do zbytečných problémů a ohrozili své zdraví. Přeceňujete své schopnosti a říkáte si, že se dokážete zregenerovat v průběhu času.

 

Panna

Závěr týdne je pro Panny dost náročný. Neposloucháte hvězdné varování a pořád šlapete na plyn. Ale organismus není schopný takové tempo dlouhodobě vydržet. Právě neděle je z tohoto pohledu nejrizikovějším dnem. Hoďte práci za hlavu a pouze relaxujte.

 

Váhy

Hudbu máte po celý srpen v krvi. Měla by vás doprovázet v ložnici, při relaxaci i během sportování. Dokáže vás dostat do nálady a vylepšit vaše výkony! Nechte se unášet kouzelnými tóny a s klidným srdcem utraťte větší sumu za koncert oblíbené kapely.

 

Štír

Všechny soukromé záležitosti řešíte s humorem, takže si na vás nepřijde ani tchyně, která je jindy silným kalibrem. Nemáte důvod rozčilovat se, protože většina životních sfér teď pracuje ve váš prospěch. Pomozte lidem, kteří takové štěstí nemají.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty! 

 

Střelec

Bez výčitek svědomí investujete volnou neděli do aktivit, které vám dělají největší radost. Omluvíte se z původního programu, aniž byste vymýšleli nesmyslné důvody. Každý má čas od času právo na nerušené soukromí. Vy jste žolíka uplatnili na dnešek.

 

Kozoroh

Ať se děje cokoliv, v myšlenkách utíkáte k práci a financím. Marsův vliv je silnější než Luna i Venuše, proto si radovánky všedního života nedokážete vychutnat naplno. Podnikatelé se nejspíš rozhodnou neděli věnovat přípravě na další pracovní týden.

 

Vodnář

Poslední srpnová neděle si zaslouží program, který se vám vryje do paměti! Upřednostněte své zájmy na úkor toho, co žádá rodina. Příbuzným se stejně nezavděčíte, i kdybyste tancovali, jak pískají. Nenechte se citově vydírat a pevně stůjte za svým.

 

Ryby

Bojíte se, co přinese další pracovní týden? Hlavu vzhůru! Máte před sebou úspěšné dny, kdy se nadřízený konečně chytí za nos a uzná svou chybu. Nestresujte se budoucností, když právě startuje poslední srpnová neděle. To si zaslouží náležitou oslavu!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře