Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 1. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 01.09.2019, 00:00 | 01.09.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 1. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Jupiter vás dále provází po životní cestě a chrání vás od nepříjemností. Neděli naplníte výjimečnými okamžiky po boku osob, které jsou vám nejbližší. Nemůžete-li být v jejich blízkosti, aspoň zůstáváte v častém telefonickém spojení. Uklidňuje vás to.

 

Býk

Zářijový start je naplněný láskou. Tak moc toužíte po objetí a tělesném teple, až vás to žene do cizí společnosti. Výjimečně nečekáte, že vás doprovodí někdo známý. Když nikdo nemá čas, vyrazíte sami. Jinak byste měli strach, že promarníte šanci.

 

Blíženci

Hádavá atmosféra pokračuje i na začátku září. Do 13. se držte zpátky a počítejte spíš s problémy. Cítíte, že se potřebujete ukrýt před světem, ale nemáte chvíli klidu. Jestli to myslíte s odpočinkem zpátky, vypněte mobil a utečte do náruče přírody.

 

Rak

Fantastický závěr srpna nepředpokládal nic jiného, než že se září bude vyvíjet ve stejné tónině. Navzdory ospalé neděli Raci překypují energií. Zítřejší začátek školního roku je vzrušující myšlenkou dokonce i pro ty, kteří lavicím už dávno odrostli.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev

Ospalý nedělní program by vám mohl pokazit očekávání ohledně zářijové konstelace. Zatím se skutečně neděje nic moc důležitého, ale právě okurková sezóna má svůj význam. Nabírejte síly na závěr měsíce, kdy zúročíte všechny své nápady a schopnosti.

 

Panna

Menší zmatky dostihnou Panny v manželství. Přestáváte rozumět partnerovým pohnutkám a podezříváte ho, že před vámi něco tají. Za nezvyklou uzavřeností se skutečně něco skrývá, ale není to tak tragické, jak se zdá. Zatím tomu dopřejte volný průběh.

 

Váhy

Pozitivní nálada se vám drží i v září, což je fantastická zpráva! Ať se děje, co se děje, nepropadáte panice a důvěřujete vyšší moci. Jste přesvědčeni, že osud pracuje ve váš prospěch a nabídne řešení na každý problém. S takovou se vám potíže vyhnou.

 

Štír

Nemusíte se strachovat, že by se přízeň hvězd zlomila. Venuše příjemně ozařuje vaše znamení a v první polovině září přináší štěstí v lásce i financích. Neděli investujte prvnímu jmenovanému. Singles si vyhlédne protějšek, jemuž vyjádření citů trvá.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Milí Střelci, na začátku měsíce počítejte s nevlídným postavením Slunce, které upíjí z vaší vitality. Výdej energie je rychlý a vyžaduje dlouhou regeneraci. Mějte to na paměti a zacházejte se svými psychickými i fyzickými zásobami s větším rozmyslem.

 

Kozoroh

Štěstěna je vaším společníkem! Říkáte si, že bylo na čase. Venuše přeje rodinným vztahům a lásce. Svobodní mají zkraje měsíce ideální podmínky k tomu, aby se bláznivě zamilovali. Nepůjde o platonické poblouznění, sympatie se ukazují na obou stranách.

 

Vodnář

Na začátku září nemáte pocit, že by se schylovalo k nějakým změnám. Tohle přesvědčení vám vydrží až do poloviny měsíce. Oplýváte skvělou náladou, takže nebudete mít nouzi o pozvání do společnosti. Kamarádi pro vás znamenají víc než možná nová láska.

 

Ryby

Zářijový start vyhlížíte s nadějí. Doufáte, že přinese zlom v neutěšeném životě. Bohužel většinu měsíce počítejte s vesmírnou zátěží, která se podepíše na náladě i celkové kondici. Slunce je v nepříjemném postavení a vy cítíte, že potřebujete pauzu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře