Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 8. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 08.09.2019, 00:00 | 08.09.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 8. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Říkáte si, že první zářijový týden proběhl hladce a neděle by měla být třešničkou na dortu. Proto ho naplníte samými příjemnými aktivitami. Berani se závazky do nich započítají rodinu, singles se obklopí dobrými přáteli. Sami tak či tak nebudete.

 

Býk

Optimistická nálada Býků je vysoce nakažlivá a přenáší se raketovou rychlostí. To je výtečná zpráva pro rozhádané páry i jedince, kteří řeší rodinné neshody. Singles mají šanci prožít neděli v zábavném stylu. Jděte si zatančit, samotní nezůstanete.

 

Blíženci

Riziko zranění je dnes extrémně vysoké. Favorizované jsou hlavně horní končetiny, proto si dejte pozor při používání ostrých nástrojů, ale také při sportu. Nepřeceňujte síly, které postupně ubývají. Není nic špatného na tom, když neděli prolenošíte.

 

Rak

Po boku oficiální polovičky záříte. Spokojené soužití se odrazí na vyrovnané psychice i na fyzické stránce. Dbáte na svou vizáž a chcete být co nejvíc atraktivní. Jediné potíže, které by se v neděli mohou objevit, souvisí s případnou žárlivostí.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ZÁŘÍ!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Neuvědomujete si, jaké možnosti se vám v září otevírají. Konstelace nahrává finančním ziskům, ale zatím je nedokážete využít naplno. Teprve v příštím týdnu doceníte jejich pomocnou ruku. Nechte myšlenky rozlétnout. Důvěřujte si a vyděláte na tom.

 

Panna

Nezadaným Pannám svitne v závěru týdne naděje na novou známost. Nevyhýbejte se pozvánce do společnosti nebo za sportem. Vesmírní velikáni prozrazují, že na sympatického člověka narazíte ve chvíli, kde byste to nejméně čekali. Nechte se překvapit.

 

Váhy

Máte tendenci zlehčovat, co se dá. Zatímco v některých chvílích je to skvělá taktika, která vás uchrání od hádek, jindy byste měli zbystřit. V soukromém životě neschovávejte hlavu do písku, pokud přijde řeč na zdraví. Rodina dobře ví, co po vás žádá.

 

Štír

Doceníte pevné rodinné vztahy, které jsou ještě zesílené příznivým svitem Venuše. Staráte se, aby se blízcí cítili jako v bavlnce a za odměnu v nich získáte podporu pro jakékoliv rozhodnutí. Sourozenci i potomci vás považují za přirozenou autoritu.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR

Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Na konci týdne to může mezi vámi a partnerem silně zaskřípat. Dejte si pozor na způsob komunikace a sestupte z piedestalu. Protějšek není hlupák, se kterým můžete manipulovat podle libosti. Otočte si situaci proti sobě. Jak byste se v ní cítili?

 

Kozoroh

Příležitost k seznámení je velice vysoká. Vzájemné sympatie se nedají přehlédnout a byla by škoda, kdybyste si nevyměnili telefony. Možná vás okouzlí usměvavý protějšek v samoobsluze, nebo vlaku. Ať tak či tak, zůstaňte v kontaktu do budoucna.

 

Vodnář

Opravíte kapající kohoutek, začnete háčkovat síťovku nebo konečně vyzkoušíte lákavý recept, který roky schováváte v kuchařce. Zkrátka se pustíte do činnosti, která se vám zdá užitečná. Máte radost, že za sebou vidíte hmatatelné výsledky své snahy.

 

Ryby

Na jednu stranu si stěžujete na únavu, ale zároveň vás mrzí, když zůstanete sedět sami doma. Rozmyslete se, zda máte dostatek energie na návštěvu přátel nebo rodiny. Počítejte s tím, že se nezdrží jenom na otočku, ale usadí se na poměrně dlouhý čas.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře