Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 15. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 15.09.2019, 00:00 | 15.09.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 15. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Berani nejsou znamením, které umí přiznat, že potřebuje pauzu. Jste energičtí, sázíte na sebejistou a vždy veselou tvář. V neděli překonejte sami sebe a nechte veškeré společenské dění stranou. Do dalšího pracovního týdne je třeba každý kousek sil.

 

Býk

Závěrem týdne potřebujete chytit druhý dech. V první půli září jste stihli tolik věcí, kolik jindy nedokážete naplnit ani v několika měsících. Nestyďte se, že potřebujete vysadit a dopřát si pár hodin podle své libosti. Okolí si vás užije zase zítra.

 

Blíženci

Neděle si zaslouží výjimečný program. Začínáte si všímat, kolik krás má svět kolem vás. Rozdáváte úsměvy a sklízíte je plnými hrstmi. Singles poznají identitu svého nenápadného ctitele. Dokonce není vyloučeno, že obdivovatelů potkáte hned několik.

 

Rak

Tendence utrácet za nepodstatné věci narůstá. V neděli byste při sobě neměli nosit příliš vysokou hotovost, protože se rozkutálí jako drobné mince. Rizikové jsou hlavně nákupy nejrůznějších cetek a pamlsků. Domluvte se s dětmi předem, co pořídíte.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Pokračuje báječná jízda, kdy Lvům vychází všechny plány. Jakou náplň by měla mít neděle podle vašeho gusta? S trochou fantazie dokážete vykouzlit alternativu vysněné exotické dovolené. Necháte se rozmazlovat, jako byste byli někde na all inclusive.

 

Panna

Život může nabrat nový směr díky cenné radě sourozence či mladšího člena rodiny. Ačkoliv se některé poznámky zdají nemístné, právě originální řešení je třeba pro rozštípnutí komplikované situace. Vyplatí se naslouchat druhým a otevřít se vesmíru.

 

Váhy

Přemýšlíte nad programem nadcházejícího týdne a začínáte být nervózní. Oproti uplynulým dnům nevěříte, že můžete takové množství povinností stihnout. Hlavně nepanikařte. Jak se říká, nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Něco vymyslíte.

 

Štír

Nezadaní Štíři budou mít v polovině měsíce dostatek odvahy, aby oslovili vytoužený protějšek. Rande garantuje nejen příjemné posezení. Inteligentní humor a osobité kouzlo jsou cennými body k dobru. Zdá se, že byste mohli pokračovat třeba u vás doma!

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Střelci v závěru týdne objevují ztracenou sebejistotu. Víte, že vám to neuvěřitelně sluší? Začněte ráno úsměvem do zrcadla a pochvalte se za každou drobnost, která se během dne podaří. Byli jste k sobě dost kritičtí, ale je čas, aby se to změnilo.

 

Kozoroh

Finanční trable by vás neměly znejistit. Najít východisko není tak složité, jak se může zdát na první pohled. Jakkoliv jsou potíže nepříjemné, postavte se jim čelem. Vzpomeňte si na to, co jste v uplynulých dnech dokázali. Tohle pro vás bude hračka.

 

Vodnář

Venušin trigon je záchranou pro letité vztahy, které trpěly pod tíhou stereotypu. Kolem Vodnářů se začne motat atraktivní protějšek, což přiměje oficiálního partnera ke změně chování. Baví vás provokovat a říkáte si, že trocha žárlivosti neuškodí.

 

Ryby

Nová známost vás úplně dostane. Jste přesvědčeni, že se k sobě hodíte navzdory všem odlišnostem. Ostatně protiklady se přitahují. Hvězdy prozrazují, že po intimní stránce si nebudete mít na co stěžovat. V ostatních sférách se objevují menší trhliny.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře