Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 22. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 22.09.2019, 00:00 | 22.09.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 22. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Nechápete, že pro drahou polovičku nejste prioritou číslo jedna. Sami máte vlastní aktivity, ale partnerovi nechcete povolit otěže. Není za tím nedostatek sebevědomí, ale spíš materiální sklony. Pracujte na nich. Miláček půjde za svým tak či tak.

 

Býk

Venušin vliv se odráží na chuti utrácet za hlouposti. V obchodě si vyčistíte hlavu a s taškami plnými nového zboží si připadáte mnohem úspěšnější. Radost vám bohužel nevydrží dlouho. Brzy stanete tváří tvář realitě, která je chudá na přísun financí.

 

Blíženci

Na usmíření s rodinou si musíte ještě pár dní počkat. I tak si vážíte klidné atmosféry, která vládne domácností. Tolerujete slabé stránky svých blízkých a se stejným přístupem můžete počítat z jejich strany. Nikdo netouží po tom vyvolávat konflikty.

 

Rak

Milí Raci, na konci týdne se ukliďte do přírody, nebo se pozvěte na návštěvu ke kamarádům. Atmosféra v rodinném kruhu je napjatá a mohli byste sklidit nepříjemnou nadílku. Jistý člen domácnosti bojuje se špatnou náladou, kdy nešetří ostrými slovy.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2020

Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká a nemine!

 

Lev

S rodinou jste naladění na stejnou notu. Vedete sáhodlouhé diskuse, díky nimž si vzájemně vyložíte, co nosíte na srdci. Všechny nejasnosti se rozplynou, což pomůže zharmonizovat atmosféru. Máte potřebu to oslavit, tak si dopřejte něco výjimečného.

 

Panna

Ať už máte o nedělním programu jakoukoliv programu, nebraňte se žádnému návrhu, který může narušit stereotyp. Přátelé nebo dokonce kolegové z práce vám zavolají s tím, že jim odpadl někdo na sportovní klání nebo výlet. Začněte si hned balit věci.

 

Váhy

V poslední dekádě se raději uzavřete do sebe, než byste vyvolávali konflikty. Cítíte, že domácí klima není právě nejveselejší, takže své názory držíte pod pokličkou. Jistá míra tolerance je v pořádku, ale neměli byste se nechat vláčet jako hadr.

 

Štír

Milí Štíři, sluneční paprsky se s vámi loučí. Využijte poslední den přízně vesmírného velikána, abyste načerpali pozitivní energii do zásoby. Favorizované by měly být všechny aktivity, z nichž máte radost. Buďte na sebe přísní a nemyslete na potíže.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

V závěru týdne se vyvarujte půjček. Mohou se vám hodit do krámu, ale dostanou vás do ještě větších potíží. Museli byste je totiž vrátit dříve, než byla původní domluva. Pokud to není nezbytně nutné, vyjděte s tím, co máte a zásadní investice odložte.

 

Kozoroh

Čerstvě zamilovaní Kozorozi sčítají plusy a minusy svého stávajícího partnerství. Nový objev se ukazuje v překvapivém světle a máte obavu, zda dokážete negativa překousnout. Pokud vám do cesty vstoupí zajímavá osoba, urychlí tím vaše rozhodování.

 

Vodnář

Potřebujete se odreagovat? Spolehněte se na kamarády, se kterými jste zažili dobré i zlé. Nezadaní se dokonce v jejich kruhu seznámí s novou tváří, která vypadá velmi nadějně. Je to daleko rozumnější program než rodinné sešlosti. Při nich to drhne.

 

Ryby

Na konci týdne se pustíte do aktivity, které jste se delší dobu vyhýbali obloukem. Cítíte v kostech, že tentokrát by vám mohla jít od ruky. Intuice se nemýlí! Neděle je zároveň skvělým odrazovým můstkem pro změnu životosprávy. Myslete na své zdraví.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře