Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 29. 9. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 29.09.2019, 00:00 | 29.09.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 29. 9. 2019 podle horoskopu.

Beran

Čerstvě zadaní Berani jsou v šoku z toho, v jakém světle se ukázala jejich nová známost. Intuice vám od počátku našeptávala, že jdete špatnou cestou, ale teď jste ji teprve dali zapravdu. Nic si nenamlouvejte a buďte rádi, že v tom nejste až po uši.

 

Býk

Někdo blízký vás vyhledá s prosbou o radu, nebo do vašich rukou svěří velkou důvěru. Jste z toho nervózní a přemýšlíte, jak se z prekérní situace vykroutit. Pokud je žádost nad vaše možnosti, řekněte to rovnou. Určitě se vám podaří najít kompromis.

 

Blíženci

Setkání s příbuznými či přáteli jim může změnit život. Díky moudrosti a zkušenosti se pro ně stanete vzorem. Ačkoliv si to neuvědomujete, je hned několik věcí, díky nimž k vám vzhlíží. Brzy zjistíte, na co můžete být hrdí. Nestyďte se mluvit upřímně.

 

Rak

Nedělní program v kruhu přátel vám přinese spoustu úsměvných okamžiků. Uvědomíte si, že výchova dětí má tisíce podob a vy si stále držíte zdravý střed. Na rozdíl od svého okolí nepropadáte trendům, které by vás stresovaly. Nemusíte to zdůvodňovat.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN!

Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Lev

Neděláte si vrásky na čele kvůli nečekaným překážkám v programu. Berete je jako příjemné zpestření, díky němuž nezabřednete do stereotypu. Navíc hvězdy prozrazují, že pod tlakem jste ze sebe schopni vymáčknout to nejlepší. Hořící termíny jsou vaše.

 

Panna

Něco se vám opravdu podaří, takže srdíčko zaplesá a sebejistota povyskočí. Lepší závěr týdne si nemůžete přát. Pokud vás zítra čeká důležitá schůzka nebo zkouška, máte z toho dobrý pocit. Září se loučí láskyplně, tak zvedněte hlavu a využijte to.

 

Váhy

Nabírejte energii na zítřejší den. Dostanete nápad, jak se blýsknout před nadřízenými, kteří vás po celé září zasypávali kritikou. Teď budou muset uznat, že pravda byla na vaší straně. Postavení Jupitera dokonce slibuje vysokou pravděpodobnost zisku.

 

Štír

I v závěru měsíce doznívají touhy užít si bláznivou zábavu. Síly sice nejsou na takových hodnotách jako v první zářijové dekádě, přesto se chystáte za sportem či adrenalinem. Nevynechávejte rodinu, byť si myslíte, že se pro ni daná aktivita nehodí.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy! 

 

Střelec

Rozhodli jste se pro pozitivní náladu za každou cenu. Víte o tom, že vám úsměv neuvěřitelně sluší? Navíc je nakažlivý pro rodinu i široké okolí. Jakmile se někdo pokusí zaneřádit tuto nedělní pohádku svými problémy, vykážete ho do patřičných mezí.

 

Kozoroh

Nenechte se strhnout vidinou dalšího pracovního týdne. Snažte se odstřihnout od stresu, utečte do přírody objímat stromy, nebo si uvařte zklidňující bylinkový čaj. Nakonec si se vším poradíte. Je škoda kazit si neděli tím, co může ale nemusí přijít.

 

Vodnář

O víkendu vás provází hravá nálada, díky níž chvíli neposedíte. Nejlépe se cítíte ve společnosti dětí, ať už vlastních nebo vašich přátel. Vymýšlíte bláznivé aktivity, abyste se všichni pobavili. Nedělejte si výčitky, když se objeví nějaký škarohlíd.

 

Ryby

Děláte malé krůčky kupředu a měli byste na sebe být pyšní. Není důležité, jak rychle se pohybujete, hlavně že nestojíte na místě. Singles se dokonce vydají do společnosti. Získáváte ztracenou sebejistotu a věříte, že láska na vás ještě někde číhá.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře