Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 6. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 06.10.2019, 00:00 | 06.10.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 6. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

V neděli je nejrozumnější, když se vyhnete zařizování úředních záležitostí i komunikaci, která vyžaduje diplomacii a trpělivost. Přílišná horlivost způsobí, že snadno vyletíte jako čertík z krabičky, a pošlapete si tím jinak slibně rozjetou známost.

 

Býk

Kvůli přepracování nejste ve své kůži a podléháte chmurné náladě. Blízcí si bohužel nevšimnou, že jste přepnutí na autopilota, a tak se pomoci z jejich strany nedočkáte. Zatáhněte za záchrannou brzdu a dopřejte si den volna. Požádejte je o laskavost.

 

Blíženci

Drahá polovička vás přesvědčí o tom, že jste pro ni jedineční. Pocítíte pevné rodinné zázemí a připomene si, proč jste začali všechno budovat. Po dlouhé době máte před sebou pozitivní perspektivu a těšíte se ze současné konstelace vlídné pro vztahy.

 

Rak

Na konci týdne se ukážete jako přátelský společník, který nikoho nenechá na holičkách. Vrátíte se ke svému citlivému nitru a hledíte na štěstí blízkých. Prioritní jsou pro vás potomci a rodiče, ale nezavřete dveře před nosem ani kamarádům v nouzi.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Nedělní společenský program vám kromě žhavých drbů přinese i nabídku na rande od atraktivního protějšku. Příležitost k nevěře vás láká spíš ze zvědavosti. V letitém vztahu postrádáte vzrušení, ale nechcete bláznivě hazardovat se soukromým štěstím.

 

Panna

Když vás vyhledá někdo známý, aby probral své problémy, nezavřete dveře. Máte pro něj vlídnou náruč i dobrou radu, díky nimž získáte spojence do budoucna. Zároveň si díky němu začnete víc vážit pohody a štěstí, které zažíváte. Jen to zaklepejte.

 

Váhy

Nesnesete, aby se den netrávil plnohodnotným způsobem. Proto blízké motivujete ke změně nedělního programu, ale nejspíš skončíte s nepořízenou. Nenechte si zkazit náladu a věnujte se původní činnosti bez ohledu na to, jak to vidí lenošivé okolí.

 

Štír

Planety slibují vytvoření stabilního a perspektivního vztahu. Nepůjde o žádnou bláznivou zamilovanost, protože váš nový objev je dost střídmý. Tím se nenechte odradit. Po vašem boku se z něj stane sebejistý člověk. Jenom potřebuje prostor k rozkvětu.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

Okolí se podivuje vašemu elánu, s jakým zvládáte každodenní starosti. Ačkoliv jste unavení, nepřipouštíte si potřebu zvolnit tempo. Dokud si to nevynutí tělesná či duševní schránka, budete trhat rekordy. Optimismus naštěstí drží všechny potíže dál.

 

Kozoroh

Závěr týdne zboří mnohé mýty a předsudky. Díky Venuši se můžete sblížit s lidmi, které jste dosud nevyhledávali. Kromě důležitých konexí získáte i kamarádskou základu. Přátelské vycházení s okolím se bohatě vyplatí. Tak se začněte na svět usmívat.

 

Vodnář

Když se dostanete do problémů, hned se nabídne pomocná ruka. Jste mile překvapeni, jak široký je okruh dobrých a spolehlivých přátel, na které je spolehnutí. Jestliže vás nic netrápí, dočkáte se pozvánky na společenskou událost. Nenechte si ji ujít!

 

Ryby

Činorodost Ryb je aktuálně dvojsečnou zbraní. Na jednu stranu zvládáte spoustu povinností i radostných aktivit, zároveň přepínáte své možnosti. Tělo se zatím stačí regenerovat, ale prvotní známky únavy varují, abyste ho nepokoušeli příliš dlouho.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře