Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 13. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 13.10.2019, 00:00 | 13.10.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 13. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Mars vás v tomto období nešetří a přináší spoustu nečekaných povinností, kvůli nimž musíte změnit původní plány. Diář a tužka by měly být dnešními spolehlivými společníky, abyste se v příštím týdnu vyhnuli zbytečným potížím. Je snadné něco opomenout.

 

Býk

Přirozeností Býků je spořivost. Obvykle myslíte na horší časy a snažíte se mít finanční rezervu. V říjnu se bohužel chováte naprosto opačně a úspory létají na všechny strany. Uklidňujete se tvrzením, že se zítra uskromníte, ale nakonec je to silnější.

 

Blíženci

Závěr týdne ve vás probudí netušenou životní energii. Jestliže si něco zamanete, nepřestanete se snažit, dokud toho nedosáhnete. Stejné to bude v lásce i profesní sféře. Nová i letitá láska se nechá do vašich milostných sítí zlákat celkem dobrovolně.

 

Rak

Zorganizujete setkání s kamarády nebo příbuzenstvem a užijete si skvělou zábavu. V důvěrné společnosti se vypovídáte ze všeho, co se ve vás přes týden nakupilo. Přesně takovou duševní hygienu jste potřebovali, abyste mohli vypnout a odpočinout si.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Po týdenním maratonu si zasloužíte vyskočit z bláznivého kolotoče. Uklidnění hledejte v knížkách i pohybu na vzduchu. Jakmile zůstanete bezděčně sedět, všimnete si neutřeného prachu a hromadícího se prádla. Buďte na sebe přísní a zakažte si pracovat.

 

Panna

Venušin sextil pomáhá Pannám vybudovat stabilní základy pro rodinu i podnikání. První polovina měsíce je příznivá i pro nové začátky ve milostném životě. Máte-li všech pět pohromadě a posloucháte-li instinkt, odstartujete cestu k hvězdné budoucnosti.

 

Váhy

Dlouholeté vztahy Vah, s nimiž to v posledních týdnech nevypadalo vesele, dostanou příležitost oživit stereotyp. Čerstvý vítr bude znatelný v intimní oblasti, ale hlavně v duševním propojení. Najednou si dokážete povídat dlouhé hodiny a nehádat se.

 

Štír

Partnerský život je v závěru týdne ošemetný. Čerstvě zadaní ztratí iluze o svém novém partnerovi. Jeho proměnlivé nálady vám dokážou sebrat vítr z plachet. Byla by škoda dělat unáhlené závěry. V manželství si nepromyšlenými slovy dost koledujete.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE

Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec

Osoby opačného pohlaví na vás mohou nechat oči. Svou přirozenou krásou jste je okouzlili a hned tak se vás nepustí. Mnohé Střelce to ponouká k milostným dobrodružstvím a pohrávání si s city druhých. Nad partnerstvím s perspektivou zatím nepřemýšlíte.

 

Kozoroh

Řešíte všechno po dobrém a snažíte se krotit emoce, které uvnitř vás bublají. Velkým pomocníkem jsou bylinky i krátké meditace. Využijte volnější dny k tomu, abyste se dostali do psychické pohody. Potom pro vás bude jednodušší ustát šokující zvraty.

 

Vodnář

Finanční přísun drhne a může se stát, že příjmy začnou pokulhávat za výdaji. Na konci týdne držte své nákupní choutky zkrátka. Slevy a výhodné akce jsou pro vás jako magnet, jemuž se těžko odolává. Proto je rozumnější nevydávat se do obchodu vůbec.

 

Ryby

Druhá říjnová neděle vytváří podmínky pro poznání vlastních potřeb. Nasměruje vás k tomu, co je pro vás opravdu důležité. Poslední dobou se příliš ohlížíte na potřeby blízkých a přizpůsobujete jim své plány. Není divu, že ztrácíte půdu pod nohama.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře