Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 20. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 20.10.2019, 00:00 | 20.10.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 20. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Zdánlivě báječné řešení, jak se poprat s nedostatkem financí, má jeden zásadní háček. Spoléháte na to, že vytlučete klín klínem a neuvažujete o problému z hlediska dlouhodobé perspektivy. Zkuste se obrátit na někoho zkušenějšího. Otevře vám oči.

 

Býk

V neděli se pustíte do díla. Jste přesvědčeni, že jste tvůrci svého štěstí, a proto se od samého rána činíte. Partner a příbuzní mají na víkend klidnější plány. Prahnete po něčem novém, přitom rodina si váží jistoty, kterou jste společně vybudovali.

 

Blíženci

Jaký může být začátek poslední říjnové dekády, když se na svět spokojeně zubíte úsměvem od ucha k uchu? Bylo by s podivem, kdyby se s vámi chtěl dát někdo do křížku. Naopak nacházíte další a další kamarády. Přátelé vás považují za svůj životabudič.

 

Rak Nebuďte hákliví na slovíčko. Někdo se s vámi snaží flirtovat, bohužel k tomu zvolí nepříliš populární způsob. Místo toho, aby vás žertíky rozesmál, vás poštve proti sobě. Ukažte se jako tolerantní jedinci a neurážejte se. Není to namířeno proti vám.

 

OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Pochopte a poznejte lépe svoji povahu! Odhalte Vaše skryté schopnosti. Poznejte Vaše silné a slabé stránky. Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Víkendová návštěva vás inspiruje! Zjistíte, že se dá žít úplně jinak. Zatím o tom všem jenom přemýšlíte a necháváte své nápady uzrát. To je dobrá taktika, protože není všechno zlato, co se třpytí. Dost možná vám blízcí ukazují jenom líbivé pozlátko.

 

Panna

Panny se stanou centrem pozornosti neznámé osoby, která se do nich bláznivě zamiluje. Postaví je na piedestal, ale nedokáže udělat první krok. Přitom váš tajný ctitel by mohl být tím pravým pro život. Není třeba dělat nic víc než se tvářit dostupně.

 

Váhy

Díky nezvyklé empatii se dokážete vžít do pocitů druhých a dobře jim poradit. Zároveň se neumíte od jejich potíží oprostit. Nesnažte se zachránit celou planetu, protože to není ve vašich silách. Každá maličkost se počítá a zaslouží být pochválena.

 

Štír

Na přelomu víkendu a pracovní části týdne máte štěstí. Poslechněte intuici a nechte se vést. Díky ní se můžete dostat k zajímavé investiční příležitosti nebo výhře! Zelenou mají jednak kreativní soutěže, ale vyloučeno není ani to, že zboříte bank.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec Nezadaní Střelci se přestanou krčit v koutě a čekat, jestli si jich někdy někdo všimne. Zmobilizujete síly a vyrazíte za zábavou. Nestydíte se dát najevo, když se vám někdo líbí, ať je to na ulici, v kavárně nebo hudebním klubu. Za pokus nic nedáte.

 

Kozoroh

Nedělní atmosféra má šanci být klidnější. Konečně se můžete natáhnout u oblíbeného pořadu nebo knížky, aniž byste museli poslouchat, co je třeba udělat. Příbuzní respektují váš osobní prostor a totéž mohou čekat z vaší strany. Hlavně ať to vydrží.

 

Vodnář

Udělalo by vám dobře prchnout od městského ruchu někam na vzduch. Pokud nemůžete strávit v přírodě víc dní, užijte si alespoň nedělní výlet do divočiny. Zbavíte se chmurných myšlenek a hlava se krásně vyčistí. To se vám v rušném prostředí nepovede.

 

Ryby

Čistá duše Rybek bude konečně doceněna. Opačné pohlaví se o vás začne zajímat ne kvůli vzhledu, ale právě pro charakterové vlastnosti. Z nich budete také profitovat v manželství. Miláček si užívá, že má v dnešní době po boku takovou andělskou duši.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře