Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 27. 10. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 27.10.2019, 00:00 | 27.10.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 27. 10. 2019 podle horoskopu.

Beran

Na konci víkendu se nedá mluvit ani o zbytcích trpělivosti. Zadaní vidí na polovičce samé chyby. Singles obviňují vyšší moc, že jim do cesty staví samé nevhodné adepty. Je těžko udržet naštvání pod pokličkou. Reagujete přehnaně na všechny podněty.

 

Býk

Když se s blízkými konečně udobříte, zase mezi vámi začne doutnat konflikt. Příbuzní nechápou, kde se ve vás najednou vzala potřeba měnit názor. Nový nápad se jim nestrefí do vkusu a dají vám to jasně najevo. Zkuste být vnímavější k tomu, co říkají.

 

Blíženci

Zamyslete se nad tím, za co utrácíte. Zamýšlený výdaj není jednorázový, ale navazují na ně další a další náklady. Kvůli nim byste místo radosti měli spíš plnou hlavu starostí. Určitě si nepřejete, aby všechny úspory a říjnové prémie přišly vniveč.

 

Rak

Umíte se radovat ze života a vyhledáváte aktivity, které vám dolévají do žil dobrou náladu. Obklopujete se dětmi nebo vnoučaty, případně pohlídáte ratolesti přátelům či příbuzným. Líbí se vám jejich nadšení, s nímž se vrhají do jakékoliv aktivity.

 

RODINNÝ TAROT

Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Lev

Mars přechází přes estetické znamení Vah, což Lvům přináší vynikající nápady, jak vylepšit interiér i svou image. Nechte naplno pracovat svou představivost a určitě neotálejte s realizací. Pokud vám samotným schází síly, přizvěte někoho z rodiny.

 

Panna

Rodina je šokovaná vaší proměnou. Jste aktivní a všude je vás plno. Dokonce se zapojujete do aktivit, k nimž vás dřív museli složitě přemlouvat. Sršíte skvělou náladou a jste nápomocní, aniž by vás museli žádat o pomoc. Čekají, co budete potřebovat.

 

Váhy

Pokud se musíte o víkendu trápit v zaměstnání, počítejte s menšími komplikacemi ve spojení s nadřízeným. Jeho požadavky narůstají a vám dochází síly. Nepropadejte panice kvůli tomu, že se vám něco nepodaří na první pokus. Zkuste to znovu a lépe.

 

Štír

Nekazte si nedělní odpočinek vidinou toho, co vás čeká v závěru měsíce. Hlavu vzhůru! S odstupem času se celé nepříjemnosti zasmějete a budete rádi, že jste si kvůli ní nedělali vrásky na čele. Všechno zvládnete na výbornou. Jste skvěle připraveni.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD!

Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Střelec

V milostném životě jste konfrontovaní s velkou výzvou a je jen na vás, jak se s hříšnou nabídkou poperete. Postavení planet láká k nevěře a žhavým románkům. Zadaní jsou ovšem zaláskovaní do oficiálního protějšku i navzdory jeho drobným vrtochům.

 

Kozoroh

Sextil Slunce opět koresponduje s vaším znamením, takže do neděle vstáváte s lepší náladou i kondicí. Od rána je na vás znát změna k lepšímu. Blízcí to nechtějí zakřiknout, ale mají z vás radost. Nezadaní se ve společnosti blýsknou smyslem pro humor.

 

Vodnář

Dejte si říct a vyrazte za zábavou. Planetární dobrodějové se vás během víkendu snaží přimět ke změně myšlení. Nebuďte úzkostliví a věřte, že improvizace vám neuškodí. Ve společnosti potkáte zajímavé tváře a není vyloučeno, že jedna bude ta osudová!

 

Ryby

Láska tentokrát neprochází kuchyní ale ložnicí. Ryby dají průchod rozbouřeným vášním a vrhnout se do erotických radovánek, jako by na světě neexistovalo nic jiného. Příval pocitů je tak silný, že zapomenete na celý svět a to, co jste si domluvili.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře