Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 3. 11. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 03.11.2019, 00:00 | 03.11.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 3. 11. 2019 podle horoskopu.

Beran

Dnešní den se budete věnovat rodině a spřádat s nimi plány na Vánoce. Ačkoliv je velice brzy, vaše ratolesti vám budou nadšeně vyprávět, co by pod stromečkem nejraději objevili, což vám udělá představu o tom, jak moc hluboko musíte sahat do kapsy.

 

Býk

Je vhodný den pro nákupy s rodinou. Nikde není psáno, že musíte utrácet všechny své úspory, jde přece jen o společně strávený čas, který navíc zpestříte tím, že si každý koupí nějakou maličkost pro potěšení. Uvidíte, že také budete mít velkou radost.

 

Blíženci

Jupiter vám přeje ze všech znamení nejvíce a rozhodl se vám pomoci v řešení osobních trablů. Ať už se to týká lásky či rodinných vztahů, najdete způsob, jak rychle potíže vyřešit. Můžete být nápomocní i v řešení problémů, které se vás netýkají.

 

Rak

Dnes se uzavřete před světem a budete se věnovat jen sobě. Chvilek, které máte jen pro sebe je skutečně málo, tak na tuto skutečnost hned po ránu všechny upozorníte a vypnete si dokonce i telefon, aby vás nikdo nemohl z vašeho rozjímání vyrušovat.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2020!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

V rodině budete podrobováni přísné, ale spravedlivé kritice. Nejednou se při ní chytíte za nos a uvědomíte si díky ní, kde byste na sobě měli zapracovat. Nakonec budete ještě rádi, že k tomu došlo a všem za jejich upřímný názor upřímně poděkujete.

 

Panna

Je vhodný čas pro posílení vzájemné důvěry mezi partnery. Pokud chcete protějšek ujistit o tom, že se na vás může spolehnout, nenajdete vhodnějšího dne, než ten dnešní. Nezadaní těchto konstelací mohou využít při získávání důvěry u opačného pohlaví.

 

Váhy

Díky dnešnímu postavení hvězd budete mít dobré předpoklady pro budování hezkého vztahu založeného na romantice. Zejména pro ty nezadané bude dnešní den klíčovým v hledání vztahu. Ti zadaní naopak mohou partnera svým romantickým smýšlením překvapit.

 

Štír

Bude se vám dařit v oblastech, které potřebují hodně sil a tvůrčího ducha, jelikož tím vším oplýváte. Nejen, že máte tyto vlastnosti, ale ještě jste vynalézaví a dokážete si poradit v každé situaci, čímž se stáváte naprosto dokonalými. Využijte toho!

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Střelec

V lásce vám dnes bude přát Venuše a to až tak, že se bude nabízet možnost více partnerů! To může svádět k milostným nevěrám, dávejte si proto na své počínání pozor a nepodléhejte každé lákavé nabídce, která se vyskytne. Mohlo by vás to potom mrzet.

 

Kozoroh

Nedokážete dnes vůbec myslet racionálně a do popředí se dostanou hlavně city a pocity. Díky tomu se stanete nejen více zranitelnými, ale emoce budou vítězit nad zdravým rozumem. Nebraňte tomu, jen pocity pozorujte, má to totiž svůj opodstatněný důvod.

 

Vodnář

Venuše vám umožní prožít klidné chvíle s protějškem. Vy si nejen v jeho přítomnosti budete užívat, ale ještě navíc to pro vás bude příjemným odpočinkem. Nebojte se říci si o jemnou masáž či něco dobrého k jídlu. Vaše láska vám s radostí vyhoví.

 

Ryby

Nejlépe se budete cítit v kruhu rodiny, proto vás ani nenapadne z něj vybočovat. Místo toho si raději na dnešní den vymyslíte program, který zaujme všechny vaše příbuzné. Uvědomujete si, že společné zážitky jsou tím hlavním, co vždy všechny spojuje.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře