Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 10. 11. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 10.11.2019, 00:00 | 10.11.2019, 00:00 | doma.cz

Neděle 10. 11. 2019 podle horoskopu.

Beran

Potřebujete se odreagovat po náročném pracovním týdnu a přijít na to, co by vám v těchto dnech zlepšilo náladu. Hledejte nové volnočasové aktivity v čele se sportem. Potřebujete se vybít a úplně vypnout hlavu. Do žil se konečně vyplaví hormon štěstí.

 

Býk

Ani o víkendu nedokážete vypnout a vychutnávat si příjemnější životní stránky. Doběhne vás stres ze zaměstnání, kdy přemýšlíte, co vás v nadcházejících dnech čeká. Určitě si neplánujte nic náročného, protože váš organismus začíná mlít z posledního.

 

Blíženci

Při pohledu do kalendáře trošku zpanikaříte kvůli termínu vánočních svátků. Přemýšlíte, jaké jsou vaše časové a především finanční možnosti. Nechcete se vydávat z posledního, ale zároveň byste rádi připravili štědrou nadílku, na jakou se nezapomíná.

 

Rak

Neděli byste měli strávit výhradně odpočinkem v rodinném obležení. Je na vás, jestli to bude naprosté lenošení nebo aktivní oddech někde v přírodě. Hlavně vypněte telefon, počítač a utečte z dosahu světových zpráv. Všechno se vás přehnaně dotýká.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD!

Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Úsměv na rtech Lvům nezmizí ani během víkendu. Máte spoustu plánů, jak naplnit volný den a je otázkou, jestli všechno stihnete. Společenská nátura vás láká do míst, kde se to hemží zajímavými tvářemi. Na jednu z nich si děláte zálusk už delší dobu.

 

Panna

Nedělní psychické naladění není zrovna přátelské. Stačí málo, abyste rozpoutali slovní roztržku. Snažte se udržet své emoce na uzdě. Přehnanou reakcí byste mohli vyvolat zbytečný konflikt. Prospěje vám delší procházka v přírodě bez asistence okolí.

 

Váhy

Radost ze života je zřejmá ze všeho, do čeho se v závěru týdne pouštíte. Úsměv na tváři vás neopouští, i když se vám zrovna nedaří podle představ. Zelenou mají chvíle strávené v rodinném kruhu. Dětské vidění světa koresponduje s vaší živočišností.

 

Štír

Zaměřujete se pouze na kroky, které vám reálně slibují možnost zisku. Šetříte síly i čas, navíc získáváte na ceně. V uplynulých týdnech jste vyslali do světa spoustu dobrého, ale vrátil se vám pouze zlomek. Už se nenecháte vysávat vypečenými jedinci.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Vybírání vánočních dárků pro blízké je tvrdým oříškem, který se vám nemusí vyplatit. Máte omezený rozpočet, a tak zkoušíte vybírat líbivé věci za příznivé ceny. Bohužel kvalita zvoleného zboží je dost nízká. Raději vyberte jednu pořádnou maličkost.

 

Kozoroh

Saturn v kvadratuře s Marsem neusnadňují partnerskou souhru. U čerstvých známostí dojde k tomu, že se rozhodnete pro jejich ukončení, než byste museli vynaložit síly na jejich záchranu. Říkáte si, že to stejně nikam nevede. Brzy toho můžete litovat.

 

Vodnář

Překvapí vás, že jste sázeli na špatnou kartu. V neděli zjistíte, že v okolí nemáte pouze upřímné jedince. Naštěstí vám víkendové klima pomůže rozeznat přátelé od závistivců. S falešnými hráči se vypořádáte jednou provždy. Příště budete opatrnější.

 

Ryby

Pokud máte něco na srdci, nebojte se svěřit blízkému členu rodiny. Máte pro vás nachystanou vlídnou náruč i radu, díky níž se vypořádáte s náročným problémem. Příbuzný má totiž oproti vám odstup, takže posoudí záležitost objektivně a nic mu neujde.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře