Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle, 15.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 15.04.2018, 00:00 | 15.04.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 15.4.2018 podle hvězd.

Beran
Budete dnes přemýšlet nad tím, že se vám v tomto týdnu v práci moc nelíbilo. Nebylo to tím, že by se vám nedařilo, ale spíše poměry a atmosférou, které na vašem pracovišti panují. Promyslete si tedy možnou změnu, ale nedělejte ukvapená rozhodnutí.

 

Býk
Vymyslíte dnes zajímavý program pro své přátele. Ti vaše pozvání rádi přijmou, budou se však chtít podílet na denním harmonogramu. To se vám nelíbí. Jste hrdí na ten svůj a nechcete si nechat do něj mluvit. Nakonec se podřídíte a prožijete fajn den.

 

Blíženci
Máte se v tomto období dost dobře. Ne každý má však takové štěstí. Také jiní lidé by si chtěli užívat pohodu a bezstarostnost, ale mají problémy, které jim v tom brání. Někdo takový se na vás dnes obrátí se zdvořilou prosbou o pomoc. Neodmítejte ji.

 

Rak
Komunikace s ostatními lidmi na vás dnes bude mít blahodárný vliv. Ideální bude, pokud se přitom vyhnete řešení starostí či problémů. Ale i když se vám to třeba nepodaří, budete poměrně snadno nacházet kompromisy a obejdete se bez zjitřených emocí.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Lev
Dnes si docela jasně uvědomíte, co jste v poslední době udělali špatně a jak se tomu příště můžete vyhnout. Planety podporují takový příliv konstruktivní sebekritiky, a tak se nebudete z ničeho obviňovat, ale vezmete vše jako poučení pro příště.

 

Panna
Kostlivec ve skříni je strašidelná představa. Hlavně pokud jde o záležitost z minulosti, na kterou byste nejradši zapomněli. Dnes se vám nějakým způsobem připomene a bude na vás, abyste ji konečně vzali na vědomí a postavili se k ní odvážně čelem.

 

Váhy
Dnes budete mít celý den našlápnuto k sebeobviňování a sebekritice. To první je špatné za každých okolností, to druhé může pomoct v osobním rozvoji. Musí však jít o kritiku konstruktivní. Je třeba, abyste se na sebe začali dívat vlídnějšíma očima.

 

Štír
Nedořešené konflikty s osobou z příbuzenstva dnes nabudou na aktuálnosti. I když to nebude příjemné, nebraňte se konfrontaci. Může to být cesta k finálnímu vyřešení a pročištění vzduchu i rodinných vztahů. A to je přece něco, co si už dlouho přejete.


APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec
Ti z vás, kteří se dlouhodobě potýkají s nějakým nepříjemným problémem, se dnes budou věnovat intenzivnímu přemýšlení nad možnostmi, jak ho vyřešit a zbavit se ho. A to co nejdříve! Bude dobré si o tom všem promluvit s přáteli, kterým důvěřujete.

 

Kozoroh
Nedávno vám někdo svěřil své tajemství. Dnes nad ním budete pořád přemýšlet. I když vás svrbí jazyk, nezapomeňte, že jste dali slib a dotyčná osoba vám uvěřila. Nemluvte proto o věci s nikým dalším. Zradit něčí důvěru je snadné a můžete tak ublížit.

 

Vodnář
Využijte neděli a poraďte se se svou rodinou o otázkách, týkající se vaší kariéry. Rodiče i sourozenci vám rádi pomohou vyřešit různá dilemata, jako je třeba druh nové práce, stěhování kvůli místu anebo zda máte vyjet na pracovní stáž do zahraničí.

 

Ryby
Do svého přemýšlení dnes budete muset zapojit svou kreativitu, kterou jste pověstní. Někdo z přátel má narozeniny a vy absolutně netušíte, co byste mu měli pořídit jako dárek. Zkuste něco originálního, co ještě nemá. Jistě s tím pořádně zabodujete.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře