Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle, 27.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 27.05.2018, 00:00 | 27.05.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 27.5.2018 podle hvězd.

Beran
Požádejte dnes své přátele, aby vám dělali společnost. Soustředíte se příliš na rodinné vazby a ty přátelské zůstávají stranou. Mohlo by se stát, že se zcela rozpadnou a to přece nechcete. V životě potřebuje přátele každý člověk a vy nejste výjimkou!

 

Býk
Budete dnes řešit určitou věc, spojenou se zahraničím. A může jít prakticky o cokoliv, od nákupu přes internet, až po studium vašeho potomka. Bude důležité si všechno pořádně promyslet a teprve potom se rozhodnout. Je to ve vašem zájmu, být opatrní!

 

Blíženci
I když si v těchto dnech nemůžete na nic stěžovat, dnes vám přece jenom zamíchá kartami drobnější nepříjemnost. I když nepůjde o nic zásadního, bude třeba záležitost řešit a věnovat se jí. Hlavně zachovejte klid a nerozčilujte se, všechno zvládnete.

 

Rak
Harmonii tohoto týdne dnes naruší jistý problém. Bude třeba se mu věnovat a vyřešit ho, jinak vám bude otravovat život. Zachovejte si chladnou hlavu. Pokud budete rozumně argumentovat a klidně se vyjadřovat, dokážete se porvat i s pořádným malérem.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Pokud máte k dořešení určité záležitosti, spojené s financemi, dnes budete mít příležitost je uzavřít. Jejich ukončení vás zbaví mnoha starostí. Pamatujte však na to, že je nutné vyjít z celé věci s čistým štítem. Chcete si přece vážit sami sebe?

 

Panna
Budete dnes celý den přemýšlet o svém současném vztahu. Pokud nemáte pocit, že je ideální, neházejte vinu jen na partnera. Také vy máte rezervy, se kterými můžete pracovat. Nad každým závěrem, ke kterému dojdete, se pořádně a spravedlivě zamyslete.

 

Váhy
Dnes budete muset řešit určité věci, týkající se rodiny. Může jít například o potíže vašich ratolestí se školou anebo porušení určité dohody ze strany příbuzných. Dá vám to trochu zabrat, ale nakonec vše vyřešíte a budete rádi, že je to za vámi.

 

Štír
Cítíte se zdraví a vitální? Tak to buďte rádi, protože už je to dlouho, co jste byli naposledy u lékaře. Dnes si rozmyslete, kdy se k němu vypravíte a necháte si udělat preventivní prohlídku. Není to zbytečná, ale naopak hodně prospěšná záležitost.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Bavte dnes své ratolesti a věnujte se společným volnočasovým aktivitám. Získejte pro ně co nejvíce času, abyste si stihli tímto milým způsobem dobít baterie a udělali dětem radost. Toto je jeden z nejpříjemnějších a nejhezčích způsobů relaxace.

 

Kozoroh
Dnešek přinese nutnost řešit některé nepříjemné otázky. Je jedno, jestli s partnerem či širokou rodinou, případně přáteli. Podívejte se na věci jinou optikou, než se díváte obyčejně a zjistíte, že váš pohled nemusí být správný. Přiznejte svou chybu.

 

Vodnář
Nečekaně se dnes vynoří určitá událost z minulosti. Nijak vás neohrožuje, jenom vyvolává nepříjemné vzpomínky. Věřte tomu, že přijde doba, kdy se k ní budete moct vrátit bez takových emocí. Zatím jste se s ní ještě nevyrovnali, chce to prostě čas.

 

Ryby
Budete muset dnes obrátit pozornost k majetku, který sdílíte se zbytkem rodiny. Čekají vás rozhovory o dědictví, společných nemovitostech i možném prodeji podílů. Umíte si představit na neděli mnohem příjemnější téma, ale nikdo to za vás nevyřeší.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře