Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle, 3.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 03.06.2018, 00:00 | 03.06.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 3.6.2018 podle hvězd.

Beran
Poděkujte dnes planetám za příjemný den. Jestliže se vydáte někam na výlet nebo strávíte neděli mimo město, čekají vás nezapomenutelné zážitky. Měli byste takto vyrazit častěji, působí to na vás lépe, než léky nebo drahé sezení s psychoterapeutem.

 

Býk
Na jedné z prvních příček ve vašem žebříčku zájmů je směr, kterým se chcete v životě ubírat a cíle, kterých chcete dosáhnout. Dnes nad tím budete hloubat a vše v duchu probírat. Budete plní pocitu, že musíte žít tak, abyste zůstali věrní sami sobě.

 

Blíženci
Svou dnešní netrpělivostí půjdete všem okolo dost na nervy, budete zkoušet, co vydrží. Naštěstí už jsou na podobné věci u vás zvyklí, a tak je moc nepřekvapíte. Ví, že takové dny jednoduše přicházejí, ale zase odejdou a proto vaše excesy zkousnou.

 

Rak
Nevnucujte dnes všem okolo své názory. Dovolte jim přece, aby se také vyjádřili a řekli, co si o některých věcech myslí! Snažte se zkrotit svou silnou osobnost. Uvidíte, jak se zlepší atmosféra a problémy se snáze vyřeší. Dokonce i ty nejsložitější!

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Původně plánovaný program dnes budete muset změnit. I když půjde o změnu zásadní, nevyvede vás to z míry. Jste dostatečně kreativní, takže nebudete mít problém s tím, abyste vymysleli náhradní aktivity. Můžete požádat své blízké, aby vám pomohli.

 

Panna
Vaším častým problémem je pýcha. Naštěstí to o vás blízcí a přátelé ví, takže to moc neřeší. Dnes se opět projevíte jako někdo, kdo ze zásady odmítá jakoukoliv pomoc, protože si chce vyřešit vše sám. Někdy by to chtělo více pokory a sebereflexe.

 

Váhy
Využijte neobyčejného potenciálu tohoto období a udělejte něco pro své zdraví. Dnes můžete zahájit detoxikační kůru a promyslet si přitom, co dalšího ještě pro sebe můžete udělat. Myslete na sebe s láskou a vaše tělo se vám za to brzy už brzy odmění.

 

Štír
Pokud vám některé nečekané události v minulém měsíci ztenčily konto více, než by bylo vhodné, nepropadejte panice. Je spousta možností, jak si přilepšit k výplatě. Podívejte se dnes na nabídku brigád a nějakou si vyberte, možností máte přece hodně.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVEN
Zajímá vás, na co se můžete v červnu těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Od rána budete odpočatí a svěží a budete mít chuť si pořádně užít hezkého dne. Proč taky ne? Nic vám v tom přece nebrání, jen dejte pozor, abyste to nepřehnali. Musíte si nechat nějaké síly také na příští týden, budete je potřebovat. Všeho s mírou!

 

Kozoroh
Bude dnes třeba dát si pozor na to, abyste se zbytečně s někým nepustili do výměny názorů. Podvědomě víte, že by vám to mohlo ulevit od mrzuté nálady posledních dnů. Není to konstruktivní řešení. Napětí se zbavte raději sportem nebo fyzickou prací.

 

Vodnář
Máte sice energie dostatek, ale je zbytečné jí plýtvat na něco, co vám nic nepřináší. Buďte trochu sobečtější a myslete více na sebe. Dnes se zamyslete nad tím, co vás v životě trápí a okrádá o síly. Související situace se snažte co nejdříve vyřešit.

 

Ryby
Toto období přináší příležitost, abyste se ve svém oboru podíleli na výjimečném projektu, o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Dnes začnete pochybovat o tom, zda vaše zkušenosti na to stačí. Jděte se projít, máte moc volného času na přemýšlení!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře