Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle, 10.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 10.06.2018, 00:00 | 10.06.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 10.6.2018 podle hvězd.

Beran
Měli byste se dnes vypravit do míst, kam jste kdysi rádi chodili a kam už teď nezabloudíte, jak je rok dlouhý. Vzpomeňte si, jak vám tam bylo dobře a jak na vás tamní atmosféra působila. Vyrazte najít klid do srdce sami nebo vezměte blízké a přátele.

 

Býk
Po náročném pracovním týdnu a příjemném víkendu se vám vůbec nechce zpátky do práce. Celý den proto budete přemýšlet o tom, jak se zbavit nedělních depresí.
Nejradikálnější, ale také nejjistější způsob je změna zaměstnání. Zamyslete se dnes nad tím.

 

Blíženci
Soukromí podnikatelé, kteří dnes budou uvažovat nad rozšířením podnikání, by měli poslechnout planety a zvážit vše, co souvisí s cestovním ruchem a sportem. Proberte své plány s rodinou nebo přáteli. Planety vám slibují finanční prosperitu a úspěch.

 

Rak
V neděli nebudete v nejlepší náladě. Budete před ostatními za nabručence a suchara, se kterým není žádná legrace. Každý drobný vtip vezmete jako útok proti sobě a budete naštvaní. Nesmíte si brát věci osobně. Zkuste si udělat legraci sami ze sebe.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Váš organismus vážně potřebuje relax. Pokud nechcete nikam vyrazit ani nemáte náladu na přátele, zkuste aspoň jednoduchou první pomoc. Vypusťte z hlavy všechny starosti, které vás trápí. Poseďte někde v zeleni, aspoň v parku. A myslete na hezké věci!

 

Panna
Snažte se v tomto období o aktivní odpočinek. Můžete k tomu využít různé druhy sportů. Zabavíte sebe i okolí a ještě uděláte něco pro své zdraví. Dnes uspořádejte sportovní klání v rámci rodiny či mezi přáteli. Bude to legrace a skvěle strávený čas.

 

Váhy
Budete se dnes muset vzdát představy klidné neděle. Kolem vás bude totiž pořádně rušno. Zjitřené emoce mezi ostatními členy rodiny se snažte tlumit a využijte k tomu své vrozené diplomatické nadání. Nakonec ten negativní gejzír přece jen zastavíte.

 

Štír
Vychutnejte si naplno pohodu, která se u vás dnes rozhostí. V poslední době jste si doma moc klidu neužili, hlavně vaši potomci mají v tomto měsíci lví podíl na vzniku třaskavých situací. Ostatní členové mají zase připomínky k vašemu zaměstnání.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!


Střelec
Přes týden si užijete hektických startů do nového dne spoustu. Proto si dnes vychutnejte pohodu nedělního rána. Nikam nespěchejte, v klidu se nasnídejte a nenechte se ničím rušit. Uvidíte, jak vás takový začátek dne pohodově naladí na zbytek neděle.

 

Kozoroh
Tvořivá činnost vám dnes pomůže odreagovat se od stresu, nahromaděného během pracovního týdne. Spojte příjemné s užitečným a třeba vymalujte sklep anebo si jen tak užívejte. Pište si deník, malujte obraz nebo skládejte hrady z Lega. Je to na vás.

 

Vodnář
Měli byste se naučit oddělovat práci a domácí prostředí. Nezanášejte stresy z práce na domácí půdu a domácí problémy neřešte v zaměstnání s kolegy. Dnes se snažte být na své blízké více laskaví, i když teď prožíváte vypjaté období. Nemohou za to.

 

Ryby
Je čas uspořádat nedělní setkání široké rodiny. Od toho minulého se spousta věcí změnila a vy jste si je nestihli říct. Dozvíte se zajímavé novinky, sami přispějete svou troškou do mlýna a nabije vás to klidem a energií. Tak to dnes celé zrealizujte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře