Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle, 1.7.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 01.07.2018, 00:00 | 01.07.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 1.7.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes budete přemýšlet o tom, co od života doopravdy očekáváte a zda směřuje tam, kam chcete. Budete probírat všechny oblasti života včetně vztahů a kariéry. Zůstaňte přitom věrní svým přesvědčením a nejhlubším pocitům. Nelámejte nic přes koleno.

 

Býk
Můžete si oddechnout. Dnes začíná měsíc, který napraví mnohé nemilé události z toho minulého. Planety se na vás začínají usmívat, a tak se vám dost uleví. Neděli proto věnujte odpočinku po náročném období, zasloužíte si to. Těšte se na příští dny.

 

Blíženci
Kroťte dnes svou netrpělivost, a to i když máte pocit, že věci okolo vás stagnují a nic se neděje. Přehnaná horlivost by vám právě teď mohla přinést problémy. V tomto období raději přemýšlejte nad svými plány a poraďte se o nich s rodinou či přáteli.

 

Rak
Dnes se vám podaří pořádně zahýbat žlučí někomu z rodiny nebo sousedů. Nezbývá vám nic jiného, než promyslet možnost nápravy. Omluva je jenom prvním krokem, musíte udělat také něco, čím nepříjemnost vynahradíte. Jistě na nějakou možnost přijdete.


ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Dnes si uvědomíte, jaké máte štěstí. Máte kolem sebe totiž lidi, kteří vás dobíjejí svým optimismem a smyslem pro humor. Pomáhá vám to vidět svět jinou optikou a snáze překonáváte chvíle, kdy vám není zrovna do skoku. A to je opravdové bohatství!

 

Panna

Mnozí z vás dnes pocítí menší výdrž a úbytek energie. Je to varovný signál vašeho těla. Pochopte, že je čas zvolnit. Nechte věci, které nejsou důležité, jenom tak plynout a uvolněte se. Neděli věnujte tomu, že budete relaxovat. Vážně to potřebujete.

 

Váhy
Dnes vynakládejte svou energii rozumně a neplýtvejte jí na činnosti, které vám nic nepřinášejí. Děláte to pro sebe. Pokud ze svého života odstraníte vše, co vás brzdí a ubírá vám čas i síly, budete pak schopni zvládnout více přínosných záležitostí.

 

Štír
Začíná nový měsíc a vy si budete dnes dělat plány, jak ho co nejlépe využít. Zařaďte do nich i aktivity, které upevní vaše zdraví a kondici. Protáhněte si tělo jízdou na kole anebo v posilovně a nevymlouvejte se, že nemáte čas. Brzdí vás jen lenost!

 

TÝDENNÍ TAROT
Vytáhněte si ZDARMA tarotovou kartu s výkladem pro každý den v týdnu!

 

Střelec
Nemůžete pořád všem vnucovat své názory. Pokud chcete udržet s okolím přátelské vztahy, pak musíte nechat ostatní vyjádřit svůj názor. Zkroťte proto dnes svou silnou osobnost a buďte více pokorní. Jinak si vysloužíte pověst arogantního chytrolína.

 

Kozoroh
Pokud dnes narazíte na lidi, kteří nejsou dobře naložení, vyhněte se jim. Mohli byste se s nimi snadno dostat do prudké výměny názorů, a to jak v pracovní oblasti, tak i co se týká vztahů. Jejich sebevědomí navíc narostlo do pořádně závratných výšek.

 

Vodnář
Věnujte se dnes opravdu jenom tomu, čemu doopravdy chcete. Nepodřizujte se přáním ostatních, udělejte si svůj program. Vaši blízcí pochopí, že to není nic proti nim a rádi se k vám přidají. Prožijete hojivou, uklidňující neděli mezi milovanými lidmi.

 

Ryby
Dnes budete mít sklony k netrpělivosti. Uvědomte si, že všechno nejde zařídit hned a věci mají svůj čas i místo. Ve vašem zájmu je, abyste se naučili více ovládat a uměli vyčkat na ty správné příležitosti. Tak si to můžete začít zvolna trénovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře