Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle, 8.7.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 08.07.2018, 00:00 | 08.07.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 8.7.2018 podle hvězd.

Beran
Někdo si z vás dnes bude utahovat a přestože jindy nad tím mávnete s úsměvem rukou, tentokrát budete naštvaní a protivní. Každý člověk by si měl umět udělat legraci sám ze sebe. Není to myšleno ve zlém, tak to neberte jako útok na vaši důstojnost.


Býk
Máte dnes dojem, že vaši blízcí jsou od rána nedůtkliví. Planety na tom mají svůj podíl, tak radši dobře volte každé slovo, jinak přijde velká exploze emocí. Vy byste jim nezůstali nic dlužni a hádka by zkazila den všem zúčastněným. Držte se zpátky.


Blíženci
Start do nového dne vás dnes rozhodí více, než byste čekali. Buď budete mít nepříjemný pocit ze špatného snu nebo vás třeba probudí bolest žaludku, každopádně se vám nebude chtít ani vstávat z postele. Nakonec, klidně v ní zůstaňte, je přece neděle.


Rak
Dnes nastane situace, při které si uvědomíte, jakou sílu má přátelství a jak moc pro vás vaši přátelé znamenají. Co takhle pro ně brzy uspořádat báječný večírek a tam jim říct, jak moc vám na nich záleží a že jsou pro váš život opravdu důležití?

 

TAROT DNE
ŽHAVÁ NOVINKA! Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 3 karty!
Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.


Lev
Čeká vás dnes konečně klidnější den. Možná k tomu přispěla i vaše včerejší procházka nebo důkladný odpočinek. Měli byste strávit neděli podle svého a dělat jen to, co chcete a na co se cítíte. Nenechte se do ničeho nutit a vypusťte z hlavy starosti.


Panna
Neděle přináší možnost věnovat se koníčkům a zálibám, na které jste dlouho neměli čas. Hvězdy toto rozpoložení podporují. Představte své hobby také svým dětem a pomozte jim v rozvíjení těch jejich. Takové trávení volného času je jako balzám na duši.


Váhy
V první polovině července máte šanci na výhru. Nemusí to být velký obnos, ale jistě by vás potěšila i menší suma. Co takhle dnes vyplnit tiket nebo koupit los? Štěstí musíte pokoušet a ne čekat s rukama v klíně, až si vás samo najde! Jděte mu vstříc.


Štír
Toužíte dnes upustit páru pomocí tvoření. Nic vám nebrání se do toho pustit, ale vyhněte se fyzické námaze a složitějším úkolům. Malujte, dělejte koláže nebo napište báseň. Sedněte si k tomu do stínu a dejte si domácí limonádu, ať vám to jde lépe.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek?
Potkáte novou lásku?


Střelec
Překvapte dnes svého partnera a připravte mu snídani do postele. Přidejte se k němu a užívejte si půvabu letního nedělního rána. Vůbec nikam přitom nespěchejte. Pohodový začátek dne je zárukou, že i případné méně příjemné události ustojí s grácií.


Kozoroh
Dnes u vás zavládne nedělní pohoda a stabilita. Naplňuje vás to klidem a spokojeností. Víte, že vašim drahým neschází nic zásadního a že jim můžete i ledacos dopřát. A to je pro vás důležité, jejich štěstí je pro vás na první příčce žebříčku hodnot.


Vodnář
Propadáte trochu depresi, že zítra musíte zase do práce. Prodloužený víkend byste brali častěji. Nedá se nic dělat, musíte se s tím smířit. Předchozí generace měly kdysi jediný volný den a tím byla neděle. To by se vám jistě ani trochu nelíbilo!


Ryby
Jste ke svým nejbližším dost tvrdí a neústupní, když trváte na tom, aby si každý plnil své povinnosti. Můžete jim to připomenout sice důrazně, ale o poznání vlídněji, než to děláte. Domov nejsou kasárna! Dnes se proto pokuste mírnit svou rétoriku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře