Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 22.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 22.07.2018, 00:00 | 22.07.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 22.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Udělejte si dnes zahradní slavnost! Je přece skvělé, připravit si s přáteli něco dobrého na grilu a posedět spolu u prostřeného stolu s voňavými jídly. Potěšíte nejenom své chuťové buňky, ale také si skvěle popovídáte a proberete život. Bude to fajn!

 

Býk
V poslední době vás často pronásleduje pocit, že se věci dějí jinak, než byste si přáli. Tempo vašeho života je podle vás pomalé a okolnosti brání tomu, abyste prosadili sami sebe i různé změny. Dnes to u vás povede k frustracím a špatné náladě.

 

Blíženci
Dnes se vám podaří odhalit skryté či neočekávané zdroje, ať už jde o peníze, nápady anebo cokoliv jiného. Někdo z lidí v okolí vám totiž nevědomky poskytne zajímavý impulz a inspiraci. Mějte proto všechny smysly nastražené, abyste o nic nepřišli!

 

Rak
Podělte se dnes o své zážitky, nápady a plány se všemi okolo. Vyvarujte se však toho, abyste v nich vždy figurovali jako někdo neomylný, kdo všechno umí nejlépe a také všemu rozumí. Pokud nezvolníte, pak budete před lidmi vypadat opravdu hloupě.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Zauvažujte dnes nad tím, co by udělalo s vaší psychikou a sebevědomím, kdybyste se věnovali pomoci druhým lidem. Rozhodně byste se cítili mnohem lépe. Existuje totiž mnoho lidí, kteří by vaši pomoc potřebovali, tak tedy zkuste najít správný způsob.

 

Panna
Za vašimi aktuálními zdravotními problémy může být stres. Toho se nemůžete zcela zbavit ani dnes. Bylo by dobré, abyste se co nejdříve objednali k lékaři, abyste věděli, jestli za vašimi obtížemi nevězí něco mnohem vážnějšího. Děláte to pro sebe.

 

Váhy
Pokud máte s někým spory, je dnes vhodný čas k tomu, abyste se s dotyčným člověkem usmířili. Dnes mu podejte ruku ke smíru a uvidíte, s jakou reakcí se setkáte. Pokud druhá strana neprojeví zájem nebo dokonce odmítne, není to rozhodně vaše chyba.

 

Štír
Vaši náladu dnes ovlivní fakt, že si přejete něco, co nemůžete mít. A moc dobře to víte! Měli byste být skromnější a spokojení s tím, co máte. Pokud se budete dívat příliš daleko a létat v oblacích, unikne vám, že nejcennější poklady už dávno máte.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Máte sice k dispozici poměrně dost energie, ale její zdroje nejsou nevyčerpatelné. Neděli proto věnujte tomu, abyste se zamysleli nad dosavadním způsobem života a přínosnými změnami. Více spánku a pohybu, více zeleniny a méně tuků. Zní to dobře, ne?

 

Kozoroh
Příbuzné si člověk nevybírá a pokud se rozhodnou přijet na návštěvu, nedá se nic dělat. Dnes překonejte sami sebe a připravte pro ně chutné občerstvení. Věnujte se jim, konverzujte a buďte milí. Nakonec strávíte příjemné odpoledne, plné novinek.

 

Vodnář
Vaše rodina se dnes pobaví na váš účet. Někdy totiž vysvětlujete určité věci tak zapáleně a důležitě, že se v nich ztratíte. I na konci dnešní obsáhlé analýzy přijdete na to, že nevíte, u čeho jste vlastně začali. Zasmějte se sami sobě s ostatními.

 

Ryby
Máte spoustu otázek, které vycházejí přímo z hloubi vaší duše. Ani dnes nebudete chtít přestat s hledáním uspokojivých odpovědí. Rodina je z vašeho filozofování poněkud zmatená, ale dopřeje vám klid. A mimochodem, báječně se přemýšlí v přírodě!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře