Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 29.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 29.07.2018, 00:00 | 29.07.2018, 00:00 | doma.cz

Sobota 29.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Planety dnes podporují příliv sebekritiky. Není to na škodu, pokud je konstruktivní. Nesmíte se hlavně začít obviňovat z věcí, za které nemůžete nebo je nedokážete ovlivnit. Pokud taková záležitost existuje, pak ji berte jako poučení pro budoucnost.

 

Býk
Pokud máte nějakého kostlivce ve skříni, připravte se na to, že na vás dnes vypadne. To je zjednodušený popis toho, že se vám nějakým způsobem připomene záležitost z minulosti, na kterou chcete zapomenout. Postavte se k ní čelem. Konečně ji vyřešte!

 

Blíženci
Budete celou neděli přemýšlet, že se vám v poslední době příliš nelíbí v zaměstnání. Tento týden byl poslední kapkou, udály se mnohé nepříjemné věci. Nejde o váš pracovní výkon nebo náplň. Trápí vás zdejší poměry. Promyslete si tedy možnou změnu.

 

Rak
Budete dnes neustále přemýšlet nad nedávno svěřeným tajemstvím. Přestože vás bude svrbět jazyk, vzpomeňte si na to, že jste slíbili, že ho nikomu neprozradíte. Nesmíte zklamat důvěru dotyčné osoby. Tím byste jí neuvěřitelně ublížili. A to nechcete.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!
 

Lev
Začněte se dnes na sebe dívat vlídnějšíma očima. Pomůže vám to v mnohém, hlavně v tom, že se zbavíte stresu. Jste na sebe příliš přísní a váš perfekcionismus je zdrojem zbytečných vnitřních tenzí. Ani jedno, ani druhé vám v osobním rozvoji nepomůže.

 

Panna
Budete dnes poněkud rozladění, protože vymyslíte zajímavý program pro své blízké a přátele. Ti se však budou chtít podílet na denním harmonogramu. Jste pyšní na ten svůj a nebudete ho chtít měnit. Ustupte, to skousnete a prožijete spolu prima den.

 

Váhy
V tomto období se máte velmi dobře. Rozdělte se o svůj blahobyt s těmi, kteří takové štěstí nemají. Pokud někoho takového máte v blízkosti a víte o jeho problémech, taktně mu nabídněte pomoc. Sám se vám o ni třeba stydí anebo bojí říct. Pomozte mu.

 

Štír
Zapojte dnes do svého přemýšlení svou kreativitu. Ostatně, tou jste pověstní. Je třeba vymyslet dárek pro některého ze členů rodiny nebo přátel a ostatní si neví rady. Zkuste vymyslet něco originálního, co by oslavenec rozhodně nečekal. Zabodujete.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!


Střelec
Využijte klidnou neděli a poraďte se se svou rodinou o otázkách, týkajících se vaší kariéry. Můžete ve spolupráci s rodinou vyřešit mnohá dilemata. Ta se většinou týkají druhu nové práce, stáže v zahraničí nebo třeba stěhování za novým zaměstnáním.

 

Kozoroh
Pokud se dlouhodobě potýkáte s nějakým nepříjemným problémem, budete se dnes věnovat intenzivnímu přemýšlení nad možnostmi, jak ho vyřešit a zbavit se ho. Ideální bude pustit se do toho co nejdříve. Promluvte si o všem s přáteli, kterým důvěřujete.

 

Vodnář
Komunikace s ostatními lidmi vás dnes přivede na jiné myšlenky a to je přesně to, co teď tolik potřebujete. Ideální bude, pokud se přitom vyhnete řešení starostí či problémů. Ne pokaždé se vám to podaří, ale poměrně snadno dojdete ke kompromisu.

 

Ryby
Určité nedořešené věci s některými příbuznými dnes nabydou na aktuálnosti. Přestože to nebude příjemné, konfrontace může v mnohém celou věc ulehčit. Může to být také cesta k finálnímu vyřešení a pročištění vzduchu i rodinných vztahů. A to si přejete!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře