Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 5.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 05.08.2018, 00:00 | 05.08.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 5.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Jestliže jste si včera nedopřáli to pravé letní vyžití, budete to chtít dohnat během neděle. V opačném případě se zavřete před návštěvami a užijete si intelektuální chvilku. Konečně máte prostor na oblíbenou knihu i křížovky. Jako by se zastavil čas.


Býk
Poslední pracovní den poslechněte své tělo a věnujte se sladkému nicnedělání. Práce nemá nožičky, takže vám neuteče. Někdo z příbuzných se vás sice snaží popíchnout jízlivými poznámkami, ale vůči nim jste už imunní. Relaxaci potřebujete jako sůl.


Blíženci
Milí Blíženci, ještě jste nevyřešili otázku letošní dovolené, nebo potřebujete najít shodu v prekérní rodinné záležitosti? Neděle je k tomu jako stvořená. Vy i vaši nejbližší jste otevřeni diskusi a nedělá vám problém přistoupit na rozumný kompromis.


Rak
Luna v přechodu přes Urana napomáhá přátelským vazbám. Co takhle sezvat kamarády na grilovací party nebo vyrazit na prodloužený víkend? Nové a vzrušující aktivity jsou přesně to, co vás nastartuje pro další týden. Rutina je váš úhlavní nepřítel.


MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!
 

Lev
Narůstající vitalita vám nedovoluje sedět na jednom místě. Potřebujete být v pohybu, vymýšlíte zábavu pro sebe a své blízké a dokonce se věnujete i pracovním záležitostem. V dalším týdnu budete mít náskok. Ani domácí práce nepředstavují nutné zlo.

 

Panna
Neděláte si nic z toho, že sedmý den týdne byste měli světit a nepracovat. Jste nabití energií a zahálka se vám příčí. Pokud nemáte na seznamu domácí práce, nazujete sportovní obuv a vytáhnete rodinu na čerstvý vzduch. Tahle výprava bude legendární.

 

Váhy
Milé Váhy, v neděli byste si měli na svou vyřídilku nechat vystavit zbrojní průkaz. Jste upovídaní a sršíte skvělou náladou. Není divu, že vás ve společnosti nelze přehlédnout. Pokud zůstanete sedět doma, návštěvy si vás najdou a jen tak neodejdou.

 

Štír
Milí Štíři, stále bojujete s vnitřní nerovnováhou, která se však na konci týdne postupně zklidňuje. Chápete, že nejúčinnější lék držíte ve svých rukách. Vytvoříte si neviditelný štít, díky němuž negativní vlivy okolí nemají šanci infikovat vaši duši.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Máte spoustu možností, jak strávit volný den. Střelci s vlastními potomky společně podniknou něco navýsost dobrodružného, čímž utuží rodinné vazby. Láká vás exotika i poznávání nových kultur. Cestovat se dá ovšem i prstem po mapě nebo díky internetu.

 

Kozoroh
Pohled na bankovní účet vás přiměje ke změně hospodaření. Začnete více počítat a přemýšlíte, kde byste mohli nějakou tu korunu ušetřit. Nápadů na rozmnožení rozpočtu máte celou řadu, ovšem ne všechny je možné použít. Přesto si je všechny zapište.

 

Vodnář
Chcete-li prožít harmonický závěr týdne, vykřesejte ze sebe maximální množství empatie. S drahou polovičkou musíte mít trpělivost, ale za klidnou neděli to stojí. Nemyslíte? Záhy objevíte taktiku, díky které se vyhnete hádce hned v první zatáčce.

 

Ryby
Vidina nového pracovního týdne vám připomene událost, na níž se moc netěšíte. Proč si kazit víkend něčím, co je ještě tak vzdálené? Snažte se udržet myšlenky v přítomnosti. Díky láskyplnému partnerovi i rozverným dětem to nebude nikterak složité.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře