Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pondělí 12.8. 2018 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 12.08.2018, 00:00 | 12.08.2018, 00:00 | doma.cz

Pondělí 12.8. 2018 podle horoskopu.

Beran
Luna ve spojení s Merkurem zesiluje beraní intelekt. Máte Filipa a poradíte si s problémy, před kterými jste zůstávali ještě včera němí. Máte pocit, jako by se vám rozsvítilo. Byla by škoda takový den strávit lenošením před televizní obrazovkou.

 

Býk
V rodině stále vládne zvláštní atmosféra, kdy si vás blízcí uzurpují pro sebe. Máte chuť od všeho utéct a proč to neudělat hned? Přátelé vám nabízí jedinečnou příležitost k odreagování. V jejich společnosti se vám vrátí úsměv na tvář a klid do duše.

 

Blíženci
Poslední den týdne investujete do své maličkosti. Klidně vypnete telefon a necháte se zapřít před neohlášenou návštěvou, pokud se na ni zrovna necítíte. Je důležité umět si vyhovět, což jde Blížencům výtečně. Cítíte, že potřebujete doplnit síly.

 

Rak
Neděle vybízí k pohybu ve společnosti dětí a přátel. Nebojíte se ani adrenalinového sportu, díky kterému vlijete vzrušení do žil. Rozproudíte energii a přijdete na to, co je v životě opravdu důležité. Nehodláte si ničit zdraví kvůli malichernostem.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Milí Lvíčci, neděle nabádá k duševnímu i tělesnému odpočinku. Proč byste se měli takovému programu bránit? Vyhlížíte týden plný náročných zkoušek a výzev, tak byste na ně měli být připraveni. Nechte pro tentokrát příbuzenstvo, aby obskakovali vás.

 

Panna
Nejraději byste udělali všechno, co svým dětem a partnerovi vidíte na očích. Do rodiny teď investujete nejenom spoustu času, ale také financí a energie. I když je vaše vitalita na úbytě, překonáváte se a vyrazíte s příbuznými za sportem i na výlet.

 

Váhy
Milé Váhy, v posledním dnu tohoto týdne se mějte na pozoru před falešnou osobou, která se kolem vás pohybuje. Její zájmy jsou sobecké a vás by mohly stát dobrou náladu i nemalé finance. Tušíte, kdo by tím záhadným upírem mohl být? Držte ho od těla.

 

Štír
Dokážete rozeznat, kdo to s vámi myslí upřímně a na jaké typy byste si naopak měli dát pozor. V závěru týdne proto uděláte čistku mezi svými známými. Budete si více hlídat své soukromí, protože tušíte, že někdo z přátel vynáší neveřejné informace.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši
dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

Střelec
Merkur vám přihrává neotřelé myšlenky. Mnoho Střelců si začne pohrávat s nápadem na založení vlastního podnikání. Vesmír ale radí, abyste se drželi svého kopyta. Raději se během volna zamyslete nad tím, jak zlepšit podmínky ve stávajícím zaměstnání.

 

Kozoroh
V případě Kozorohů není od nápadu daleko k realizaci. Kreativní myšlení pracuje na plné obrátky a podepisuje se na volnočasovém programu. Jste-li bezdětní, pak budou společníky vaši přátelé. Ti se nechají strhnout nadšením pro jakoukoliv bláznivinu.

 

Vodnář
Konečně se přestanete bránit kompromisu a jste svolní k tomu, co po vás žádá drahá polovička. Nakonec musíte uznat, že pravda nemusí mít vždycky vyhraněnou podobu. Ze srdce vám spadne velký kámen, protože se to odrazí na mnoha životních oblastech.

 

Ryby
Ve společnosti vás není možné přehlédnout. Sršíte vtipem a navíc hvězdy zesilují váš sex-appeal. Jste jako křehká květina, k níž chce každý přivonět a opečovávat jí. Jste bez partnera? Pak to nebude mít dlouhého trvání. Uvědomte si, koho hledáte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře