Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 19.8.2018 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 19.08.2018, 00:00 | 19.08.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 19.8.2018 podle horoskopu.

Beran
Vyrazíte do společnosti, kde přijdete na jiné myšlenky. Kamarádům nemusíte nic vysvětlovat, ani se jim za nic omlouvat. Bohatě jim postačí, že si na ně najdete čas. Báječné okamžiky slibuje i program s vlastními dětmi. Nakazí vás svým optimismem.

 

Býk
Neděle je jako stvořená k hýčkání těla i ducha. Proč si nedopřát trochu luxusu a nenechat se opečovávat. Nemusíte utratit horentní sumu, báječně si odpočinete i v domácí lázni nebo při pikniku v přírodě. Načerpáte vitalitu a inspiraci na další týden.

 

Blíženci
Merkurův sextil zlepšuje komunikační schopnosti. S rodinou i přáteli si nalijete čistého vína a ujasníte si věci, které vás trápily. Ze srdce vám spadne velký kámen. Zjistíte, že se za dlouhodobými spory skrývá nedorozumění, jenž není těžké vyřešit.

 

Rak
Radujete se z toho, že vás obklopují skvělí lidé, s nimiž jsou dobré dny lepší a těžké okamžiky snazší. Momentálně držíte pevně kormidlo životní bárky a zdá se, že máte jasný směr. Pokuste se dodržet souřadnice a nenechte se nikým a ničím zviklat.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

Lev
Stále se hřejete v přízni hvězd, kdy se vám daří všechno, nač jen pomyslíte. Tedy s výjimkou ekonomických záležitostí, kde byste mohli svou důvěru svěřit do špatných rukou. Co má naopak v závěru týdne zelenou, to jsou milostné kroky a seznamování.

 

Panna
Náročný program tohoto týdne si vybere daň. V neděli se vám nejspíš ani nechce opouštět vyhřátý pelíšek, zejména máte-li po boku drahou polovičku. A proč byste nemohli změnit své plány? Improvizace vám jedině prospěje, stejně jako dokonalý odpočinek.

 

Váhy
Zdá se, že v závěru týdne pořádně procvičíte svou bránici. Díky veselé společnosti zapomenete na černé myšlenky a nakonec přidáte i vy svou vtipnou trošku do mlýna. Singles mohou díky smyslu pro humor zapůsobit na sympatickou osobu ve svém okolí.

 

Štír
Pochopíte, že největší sílu prokazujete ve schopnosti udržet klid. I když se vaše cesta střetne s hlupákem nebo zlou osobou, nenecháte se vykolejit. Schopnost klidné argumentace vám prokáže mnohem větší službu, než když dotyčného zasypete urážkami.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Ani v posledním dnu týdne nebudete lenošit. Cítíte, že nad vámi bdí starostlivé oči planetárních velmožů a jejich přízeň chcete využít do poslední kapky. V lásce můžete prožít netušené okamžiky. Kromě duševního blaha je samozřejmostí i to tělesné.

 

Kozoroh
Lámete si hlavu s tím, jak se dostat ke skutečně velkým penězům. Na zavolanou to bohužel nepůjde. Aktuální situace není k investicím příznivá, a proto si nechte zajít chuť na vlastní podnikání i žádost o úvěr. Rozpracujte detailně své troufalé plány.

 

Vodnář
Veselá a upřímná povaha Vodnářů se dostane do centra pozornosti. Nebudete mít nouzi o návštěvy nebo pozvánky do společnosti. I když byste nejraději seděli doma za pecí a foukali si bolístky ze zaměstnání, venku vás čeká mnohem zajímavější program.

 

Ryby
Něžné znamení Ryb napojí své křehké srdce až po okraj. Platí to dokonce i pro ty, kteří jsou bez oficiálního protějšku. Milostné příležitosti se objevují ze všech stran, stačí si vybrat, zda hledáte flirt, lásku na jednu noc, nebo vážné seznámení.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře