Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 2.9.2018.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 02.09.2018, 00:00 | 02.09.2018, 09:51 | doma.cz

Neděle 2.9.2018.

Beran
Rodiče dětí školou povinných s každou přibývající hodinou ztrácí na svém pověstném úsměvu. Je na vás znát nervozita, kterou přenášíte i na své okolí. Skutečně je nutné vidět nadcházející měsíce černě, nebo vás jenom baví vytvářet dramatické situace?

 

Býk
Společensky laděný víkend vám přinese spoustu nových kontaktů. Počítejte s tím, že ať se ocitnete kdekoliv, vždy budete středem pozornosti. Druzí vnímají každé vaše slovo, což může být nebezpečné. Nezavdávejte jim žádné sliby, byť by to bylo mimoděk.

 

Blíženci
Všeho moc škodí. Blíženci si uvědomí, kde je jejich místo a poslušně se vrátí k rodině. I když se vám nabízí možnost vzrušujícího flirtu nebo dobrodružného sportovního klání s přáteli, teď se chcete věnovat soukromí. Cítíte, že je čas smazat resty.

 

Rak
Poslední prázdninový den je ideální pro rodinný výlet. Sezvěte přátele a mladší členy rodiny a podnikněte spolu něco dobrodružného. Mile vás překvapí, jaký potenciál v sobě skrývají ratolesti. Nejspíš vyrostly, aniž byste si toho stačili všimnout.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ
Zajímá vás, na co se můžete v září těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev
Díky Venuši a Merkuru zažíváte fantastický start měsíce bez větších zádrhelů. V neděli vás čeká bohaté společenské vyžití, kdy z večírku nemusíte odejít sami. Je na vás, zda hledáte chvilkové povyražení, nebo byste raději navázali dlouhodobý vztah.

 

Panna
Jak skončí tento týden vám, milé Panny? Hvězdy na vás spiklenecky pomrkávají. Prozrazují, že vám nestojí v cestě, pokud jde o lásku či přátelství. Dělejte to, co vás baví, ostatní přijde samo. V neděli ze sebe setřesete okovy společenských konvencí.

 

Váhy
Aktivní přístup se stupňuje s každým zářijovým dnem. V neděli naberte síly na další pracovní zápolení a promyslete taktiku. Můžete předběhnout mílovými kroky konkurenci, nebo dokonce pomýšlet na vlastní podnikání. Ani atmosféra v lásce neskomírá.

 

Štír
Ještě než odstartuje školní rok, rozhodnete se pro sebe a rodinu zrekapitulovat uplynulé prázdniny. Nad fotkami zavzpomínáte na krásné dny plné slunce a začnete plánovat další společné volno. Děti vás mile překvapí tím, co pro ně bylo nejzajímavější.

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

Střelec
Upřímný smysl pro humor je v neděli vaší devízou. Pomáhat vám bude hlavně v domácnosti, kde se mohou objevit menší konflikty mezi příbuznými. Neděláte z nich tragédii a snažíte se naopak tišit napjatou situaci. Díky vám se hádky nerozhoří naplno.

 

Kozoroh
Do nového dne vstanete s vynikající náladou a touhou dohnat všechno, co jste během prázdnin nestihli. Den má sice jen čtyřiadvacet hodin, ale Kozorozi do nich zvládnou vměstnat překvapivé zážitky. Pravdou je, že dnes se s vámi nikdo nudit nebude.

 

Vodnář
Vodnáři dokážou ve druhém zářijovém dni najít na každé věci něco pozitivního. I když se události nevyvíjí podle představ, na sklonku neděle se spokojeně usmíváte. Dobrou náladu rozséváte hlavně v rodinném kruhu, kde blízké všemožně rozmazlujete.

 

Ryby
Rázem se začnete starat o to, co se děje v domácnosti. Největší díl pozornosti spolknou děti, které odpočítávají hodiny do prvního školního zvonění. Připravíte pro ně program, díky němuž zapomenou na svůj velký den. Stres nechcete vpustit do dveří.
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře