Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 9.9.2018

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 09.09.2018, 00:00 | 09.09.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 9.9.2018

Beran

Zatněte zuby a věřte, že dnešek je posledním dnem, kdy to mezi vámi a protějškem drhne. Od pondělí přijde výrazné zlepšení, protože Venuše opouští napěťovou konstelaci. Spolehněte se na svůj smysl pro humor, díky němuž vás jen tak něco nedostane.

 

Býk

Dvě devítky v datu slibují Býkům netradiční program v kruhu těch, na nichž jim nejvíc záleží. Zábava nebude patřit mezi všední. Inklinujete spíše k adrenalinovým zážitkům a dalekým cestám. Nezapomeňte, že na vás zítra čekají pracovní povinnosti.

 

Blíženci

Blíženci patří mezi přelétavá znamení, která vychutnávají vše, co jim svět nabízí. V závěru týdne se ale situace promění. Do cesty vám totiž vstoupí jedinečná osoba, u níž cítíte, že může jít o něco podstatně hlubšího. Na ni vaše taktiky nezabírají.

 

Rak

Milí Ráčkové, je to tady! Afrodita rozhazuje konfety a slibuje samé příjemnosti. Pofouká vám bolavé rány a napraví vše, co se jí v uplynulých týdnech nepovedlo. Uvědomte si, co je vaší prioritou. Chcete se nezávazně bavit, nebo udržet současný vztah?

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev

Do nového rána vstanete s morální kocovinou a cítíte se bez života. Není za tím ani tak náročný sobotní program, jako změna konstelace. Afrodita se přesouvá do znamení Štíra a v milostné oblasti tropí neplechu. Své šance neumíte racionálně posoudit.

 

Panna

Zdá se, že nemůžete dospat pondělí. Ačkoliv v soukromém životě prožíváte jednu zajímavější chvíli za druhou, nejvíc se těšíte na pracovní program. Hlavou se vám totiž honí spousta nápadů a jste vzrušením bez sebe, jak dopadnou. Hvězdy stojí při vás.

 

Váhy

Zvládnete se přizpůsobit vrtochům blízkých a ještě se cítíte spokojeně. Empatie vám otevírá netušené možnosti v rodinných i milostných vztazích. Pokud jde o sportovní nebo kulturní zážitky, táhnete za jeden provaz. Nepotřebujete mezi sebou soutěžit.

 

Štír

Ekonomická nestabilita se odrazí na fungování vztahu. S protějškem se navíc odcizujete v životních prioritách, takže můžete mít pocit, že láska míří do neslavného finále. To by ale byla chyba, milí Štírci. Za pár dní ji uvidíte v docela jiném světle.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Aktivista Mars se stará, abyste se ani v posledním dnu týdne nenudili. Skvělé okamžiky čekají především Střelce bez závazků. Ti si vyrazí s kamarády a mají velkou šanci na seznámení se sexy protějškem. Zadaní se budou rozhodovat, čemu dát přednost.

 

Kozoroh

Poslední den tohoto týdne slibuje Kozorohům příjemnou změnu. Poznáte to hned, jakmile rozlepíte oči. Spadne z vás špatná nálada i nervozita, jejíž pramen jste nedokázali sami odhalit. Báječné okamžiky se otevírají v lásce, a to dokonce i pro singles.

 

Vodnář

Neděle je kritická pro vaše peníze! Obloukem se vyhněte obchodům a nepodepisujte žádné smlouvy. Prodělali byste totiž kalhoty. Rizikové jsou také hazardní hry, při nichž nejspíš nedokážete včas přestat. To, co začne jako zábava, může skončit fiaskem.

 

Ryby

Vznášíte se s hlavou v oblacích a vůbec vám nevadí, že si z vás okolí dělá legraci. Jste úžasně nepraktičtí, všechno zapomínáte nebo pletete dohromady. Stojí za tím láska, a proto je vám to upřímně jedno. Prožíváte totiž nejromantičtější období roku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře