Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 16.9.2018

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 16.09.2018, 00:00 | 16.09.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 16.9.2018

Beran

Tvrdá beraní hlava sice pořád vystrkuje růžky, ale na to už si vaši blízcí stačili zvyknout. Aspoň v soukromém životě nehrozí nuda. Báječné chvíle čekejte na milostném poli. Pokud svou aktuální vášnivou náturu obrátíte tímto směrem, bude to prima.

 

Býk

Milí Býčci, neděle slibuje zábavu v rodinném kruhu i šance v milostném životě. Záleží, co je vaší momentální prioritou. Jestli jste zatím nenašli svou spřízněnou duši, vyrazte za kulturou. Právě tam se vyskytuje největší koncentrace vhodných adeptů.

 

Blíženci

Máte pocit, že jste připravení k otevřenému rozhovoru, což by byla velká chyba. Vesmír stále není nakloněný rodinným diskusím. Hrozí nepříjemné hádky a citová zranění. Využijte přátelské atmosféry a podnikněte spolu sportovní nebo kulturní aktivitu.

 

Rak

Je ideální čas pořádně prásknout do koní a začít s pravidelným pohybem. Zpomalený metabolismus se odrazí na nekvalitní pleti i výkyvech nálad. Nesnažte se získat přísun energie z kofeinu a sladkostí. Efekt by byl krátkodobý a sešup dolů ještě větší.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Obvykle jste velice zruční a schopní, avšak tentokrát je třeba počítat s Marsovými excesy. Při sportu a cestování buďte obzvláště opatrní, hrozí neplánované zdržení i úrazy. Máte sice báječnou kondici, ale nehrajte si na profesionální sportovce.

 

Panna

V závěru týdne si lámete hlavu s budoucností. Začínáte víc počítat a uvažujete, co si můžete dovolit. Pokud jsou vaše úspory dostatečně tučné, pak se rozhlédněte po vhodné investici. Právě teď můžete narazit na nabídku, která je vám ušita na míru.

 

Váhy

Co vás čeká v neděli, milé Váhy? Závěr týdne hlásí domácí pohodu, díky níž můžete hodit nohy na horu a nechat se obskakovat svými blízkými. Chápou, že toho na vás bylo v poslední době moc a udělají první poslední, aby vás dostali zpátky do formy.

 

Štír

Třídění obnošených svršků a zaprášených dekorací vám udělá dobře na duši a zároveň se pozitivně odrazí na celkovém klimatu rodinného hnízdečka. Uděláte-li radost potřebným, vaše aura se ještě vylepší. Není lepší způsob, jak odstartovat tento víkend.

 

TAROT DNE

Personalizovaný výklad kartářkou - sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.

 

Střelec

V závěru týdne se ke slovu dostane dění na domácí půdě. Nečekaná návštěva vám udělá čáru přes rozpočet, ale vynasnažíte se přivítat ji s otevřenou náručí. O to víc vás zamrzí, když se blízcí začnou montovat do věcí, do kterých jim vůbec nic není.

 

Kozoroh

Nejspíš se pustíte do povinností, které jste dlouhou dobu odkládali. Nemáte z nich žádnou radost, ale mile vás překvapí, jak rychle zvládnete všechno dokončit. Když vás neodmění nikdo jiný, odměňte se sami. Rozhodně si zasloužíte udělat něčím radost.

 

Vodnář

Pokud investujete neděli do nejmladších členů rodiny, neuděláte chybu. Všechno, co do ratolestí nebo vnoučat vložíte, se vám vrátí jako bumerang. Hvězdy slibují skvělou zábavu. Od smíchu vás rozbolí bránice a chmurné myšlenky odplují do minulosti.

 

Ryby

Po náročném pracovním týdnu je toho na vás akorát tak příliš. Nehledejte berličku v alkoholu nebo kofeinových nápojích. Obojí vás dokáže nakopnout pouze na chvilku a následný sešup by byl mnohem horší. Raději si dopřejte vydatný spánek a procházku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře