Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 30.9.2018

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 30.09.2018, 00:00 | 30.09.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 30.9.2018

Beran

Jste zvědaví, jak bude vypadat závěr měsíce? Sama kněžka lásky pro vás má fantastické zprávy! Slibuje hřejivou náruč milovaného protějšku, v níž zapomenete na všechny černé myšlenky. V miláčkově blízkosti máte pocit, že celý svět je zase v pořádku.

 

Býk

Utrhnete ze řetězu a dopřejete si netradiční program, což se nebude líbit oficiálnímu partnerovi. Špetka žárlivosti žádný vztah nezabije. Miláček si aspoň uvědomí, že vás nemá jisté, a začne se víc snažit. Nechcete přece neustále kráčet v jeho stínu.

 

Blíženci

V komunikaci se umíte bravurně pohybovat a v posledním zářijovém dnu zvolíte ta nejlepší slova. Protějšek oproti tomu vycítí, kdy je nejlepší zmlknout. To vypadá jako předzvěst pro skvělý den bez hádek. Naopak můžete probudit zapomenutou romantiku.

 

Rak

Poslední zářijový den připomene důležitost komunikace. Nejcitelnější to je v partnerství, ale ani rodinné vazby nestojí mimo. Vsaďte na upřímnost, jedině tak předejdete problémům, které se hrnou ze všech stran. Kostlivci ve skříni nevydrží dlouho.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Na konci září vám Jupiter připomene nedořešené závazky z minulosti. Nejspíš jste něco zametli pod koberec a daná záležitost se vynoří na denní světlo. Tentokrát s řešením nespěchejte, abyste měli jednou provždy klid. Před blízkými jednejte narovinu.

 

Panna

Začnete se aktivně zajímat o protějšek, který je vám dnes představen. Zejména svobodné Panny si na dotyčného budou dělat zálusk. Ještě jste ho moc nepoznali, ale z dáli slyšíte znít svatební zvony. Pozor, ať se vaší přílišné horlivosti nezalekne.

 

Váhy

Milé Váhy, v závěru měsíce se vám daří všechno, nač si vzpomenete. Dopoledne stihnete odkládané resty v domácnosti. Díky dnešním úspěchům pocítíte celkovou spokojenost. Psychicky budete vyrovnaní, a tak nehrozí, že by vás nějaká maličkost vykolejila.

 

Štír

Na konci měsíce se dostane ke slovu vztah mezi rodiči a dětmi. Komunikace mezi vámi vázne a bylo by záhodno zapracovat na vzájemné důvěře. Potěší vás, když vám ratolesti jen tak svěří nějaké informace ze svého soukromí. Tak na ně nereagujte přehnaně.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?

Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec

Nehrajte si na brouka pytlíka, který všechno ví a zná. I když vás blízcí žádají o radu, není nic špatného na tom přiznat, že jste sami v úzkých. Nakonec bude komunikace uvolněnější. Odreagování se nabízí v kruhu nejbližších příbuzných, zejména dětí.

 

Kozoroh

Delší dobu vám něco leží na srdci a konec měsíce vám umožní vyjít s tím na světlo. Jste připraveni na všechny eventuality a riskujete, že někdo vaše slova nepochopí. Stojí to za to. Nehodláte se přetvařovat, jen abyste zachovali klidnou domácnost.

 

Vodnář

Staráte se o zdraví svých blízkých a děláte si kvůli tomu pořádné vrásky na čele. Můžete ale ovlivnit pouze to, co je ve vašich silách. Dotyčný člověk je dospělý a měl by za sebe nést zodpovědnost. Pokud nechce změnit své chování, nemůžete ho nutit.

 

Ryby

Zdravá sobeckost partnerství Ryb jedině prospěje. Poslední dobou jste se až moc ohlíželi na partnerovy potřeby a ztrácíte vlastní tvář. Neděle je jako stvořená k rozmazlování těla i ducha. Nedělejte nic, co vám není příjemné. Je to přece i váš život.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře