Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 7.10.2018

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 07.10.2018, 00:00 | 07.10.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 7.10.2018

Beran

Můžete se vztekat jako dítě, nebo na to jít od lesa a dosáhnout svého, byť s malým zpožděním. Pravda sice může být na vaší straně, ale cesta je i přesto dost klikatá. Ostatní nechtějí ze svého názoru ustoupit ani o píď. Rozehrajte šachovou partii.

 

Býk

Nepatříte ke znamením, která by se vyžívala v riskování. I přesto vás říjen láká k aktivitám, jimž byste si jindy obloukem vyhnuli. Ať jde o finanční záležitosti, adrenalinové sportování, nebo milostné avantýry, nic z toho vám nepřinese dobrý užitek.

 

Blíženci

Dík podpoře ze strany rodiny si připadáte neporazitelní. Pohodové domácí klima namasíruje Blížencům sebevědomí a dá vám pocit, že dokážete cokoliv si zamanete. Je to skvělá podpora pro milostné i pracovní trable. Příbuzní nedovolí, abyste se trápili.

 

Rak

Volný den si užijte dle svého. Nepodléhejte výčitkám, že se nechcete zúčastnit celorodinného programu. Daná aktivita vás vůbec neláká a jen byste to ostatním kazili. Takhle si odpočinete a nehrozí mezi vámi ponorková nemoc. Každý si půjdete po svém.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ŘÍJEN

Zajímá vás, na co se můžete v říjnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Nejlépe vám bude na čerstvém vzduchu nebo při kulturním vyžití. Potřebujete změnit klima a přijít na jiné myšlenky. Hvězdy radí, abyste byli většinu dne v pohybu. Fyzická kondice jde totiž ruku v ruce s tou mentální. Tak ať jste na zítra zase fit.

 

Panna

Sedmička slibuje Pannám štěstí v lásce! V neděli se neskrývejte mezi čtyřmi stěnami, ale vyrazte za zábavou. Dnes jsou totiž šance k nalezení spřízněné duše nejvyšší. Ani zadaní nepřijdou zkrátka. Vesmír sesílá obří nápor romantiky, že vás to položí.

 

Váhy

Neděli strávíte po boku osoby, jíž upřímně milujete. Hodíte starosti za hlavu a prchnete před civilizací. Není vám proti srsti vypnout telefon a užívat si anonymity přírody či neznámých míst. Vodíte se zamilovaně za ruku a neohlížíte se na řeči okolí.

 

Štír

V závěru týdne máte chuť udělat významný krok! Možná konečně sepíšete výpověď nebo začnete shánět snubní prsten pro partnerku. Už nečekejte na vhodnější okamžik, teď je to perfektní. Řídí vás neklamná intuice a nedáte se zlanařit radami svého okolí.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec Přátelství mezi dvěma osobami opačného pohlaví začne pomalu přerůstat v lásku. Vzájemné sympatie nečekaně vyvrcholí už během dnešního večera. Na dotyčné osobě uvidíte přitažlivé maličkosti, které jste dříve přehlíželi. Jste-li nezadní, není co řešit.

 

Kozoroh

V závěru týdne se řiďte heslem, že láska prochází žaludkem. Ať už jste v roli kuchaře nebo strávníka, s plným bříškem se vám k partnerovi tulí nejlépe. Vychutnáte si společně romantickou večeři při svíčkách, která vám poslouží jako dokonalá předehra.

 

Vodnář

Milí Vodnáři, neděli investujte do svých ratolestí. Zacelíte tím šrámy, jichž jste se na nich dopustili. Už se na vás nebudou dívat jako na workoholika, který nedrží slovo. Zábavné odpoledne vás stmelí a dovolí celé rodině zapomenout na staré křivdy.

 

Ryby

Budete enormně zvídaví vůči věcem, které vám doposud zůstávaly skryté pod povrchem. Pozitivní to bude zejména pro studenty, jež čeká nějaká důležitá zkouška. Ale samozřejmě se to odrazí i na ostatních životních sférách v čele s mezilidskými vztahy.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře