Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 21.10.2018

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 21.10.2018, 00:00 | 21.10.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 21.10.2018

Beran

Potřebujete probrat něco důležitého a už byste to neměli déle odkládat. Návštěva přátel vám pomůže s ošemetným problémem a psychicky vás připraví na nový pracovní týden. Jediné, co byste si měli nechat pro sebe, jsou intimní vztahové záležitosti.

 

Býk

Chystáte-li se za sportem, nepřeceňujte své síly. Máte tendenci poměřovat výkony s mladšími ročníky, nebo se předvádíte před závistivým okolím. To platí i pro cestování, kde se můžete chovat agresivně. Ohrožujete své zdraví i bezpečnost druhých.

 

Blíženci

Rodinná pohoda se v neděli dostaví vaší zásluhou. Šíříte kolem sebe pozitivní vibrace a staráte se, aby blízkým nic podstatného nescházelo. Dík empatii uhasíte doutnající problémy hned v počátcích. Znát je to zejména ve vztahu k pubertálním potomkům.

 

Rak

Chcete si pořizovat samé krásné věci a snadno podlehnete okouzlujícímu lesku. Zatímco muži narození v Raku kupují šperky pro drahou polovičku, ženy mají tendenci utrácet samy za sebe. Tentokrát je to však dovoleno. Venuše vás v nákupech podporuje.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Panna

Po volném dnu jste nabiti pozitivní energií a ohromným elánem. Hvězdy vám navíc přejí, a tak můžete dokázat vše, co jste si předsevzali. Vyplatí se, když se chopíte domácích činností, jimž se všichni vyhýbají. Budete hotovi raz dva a vyděláte na tom.

 

Váhy

Závěr týdne rozváže Vahám jazyk a celkově vás uvolní. Nebudete mít před nikým a ničím zábrany, a pokud jste před druhými dříve drželi jisté informace pod pokličkou, pravděpodobně tajemství s dneškem ukončíte. Totéž platí pro platonické zamilování!

 

Štír

Poslední den týdne překypuje netradičními zážitky. Potřebujete oživit spící adrenalin a odpoutat se od všedních starostí. To se vám díky nedělnímu programu podaří. Užijete si zábavu, která se nebude hned tak opakovat. Vzrušení vám vydrží dlouho.

 

Střelec

Láká vás zakázané ovoce a probouzí se dlouho utajované pudy. Touha po milostném dobrodružství může být v těchto dnech silnější než racionální uvažování. Čeká vás hned několik zkoušek věrnosti. Tahání partnera za nos k vaší smůle nezůstane bez odezvy.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Kozoroh

Pozvánka ze strany přátel nebo vzdálených příbuzných vám udělá radost. Konečně můžete vyklouznout ze stereotypu a užít si volno podle představ. Pozor, abyste nezapomněli na narozeniny nebo významné výročí. Taková událost se nejspíš nekoná jen tak.

 

Vodnář

Návštěva partnerových rodičů se vyvede do posledního detailu. Můžete si konečně s někým upřímně promluvit o svých radostech i strastech, aniž byste se museli hlídat a dávat pozor na závistivé jedince. Máte velkou radost, že jste našli společnou řeč.

 

Ryby

Dobro, které konáte ve prospěch druhých, se vrátí jako bumerang. Ať se jedná o pomoc rodině v nouzi, nebo podporu cizích ve složité životní situaci, karma pracuje spolehlivě ve váš prospěch. Nejspíš si pohráváte s myšlenkou využít to ve své profesi.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře