Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 28.10.2018

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 28.10.2018, 00:00 | 28.10.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 28.10.2018

Beran

Milí Berani, těšte se na nové možnosti i tváře, díky nimž se budete opět radovat z rutinních aktivit. Možná se přistěhují noví sousedé, nebo se rozšíří pracovní kolektiv. Hvězdy jsou tajnůstkářky, každopádně však nezatracují ani možnost zamilování!

 

Býk

Vesmír se snaží naučit Býky věřit ve vlastní schopnosti. Hlavu vzhůru a nastražte uši. Vnitřní hlas vám totiž radí, co všechno je potřeba změnit, abyste dosáhli skutečné spokojenosti. Je čas opustit to, co chce okolí a vydat se za vlastními touhami.

 

Blíženci

Poslední říjnové dny jsou jako stvořené pro tělesné a duševní potěšení. Nebojte se chovat sobecky a koukat především na to, co dělá radost vám. Investujte do sebe víc času i financí. Vesmír radí investovat v první řadě do sportu a sportovních potřeb.

 

Rak

Rodinné hnízdo si vyžaduje větší pozornost. Ať jde o generální úklid nebo rovnou přestavbu, nic z toho neodkládejte. Blízcí s vámi táhnou za jeden provaz a společně dokážete netušené. Výsledek všechny nadchne a hlavně se odrazí na celkové atmosféře.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Milí Lvi, v závěru týdne pracujte na tom, abyste se zbavili stresu a únavy. Buďte citliví sami k sobě a klidně se trochu rozmazlujte. Nápomocní vám budou především sourozenci, díky nimž přijdete na veselejší myšlenky. Vyrazte s nimi za kulturou.

 

Panna

V milostném životě děláte čest své pověsti a snažíte se, aby miláčkovi nic nescházelo. Rozmazlujete ho po tělesné i duševní stránce a vychutnáváte si totéž. Že jste pořád single? Žádné strachy. Díky narůstajícímu sex-appealu to nebude trvat věčně.

 

Váhy

Měsíc se stále nevzdává a snaží se ve Vahách probudit pocit osamocení. Vůbec přitom nezáleží na tom, zda jste singles nebo zadaní. Druhé skupině se totiž zdá, že jim protějšek nevěnuje tolik pozornosti, kolik zasluhují. Co takhle zkusit víc dávat?

 

Štír

Čas i energii investujte do zvelebování rodinného hnízdečka i zahrady. Udělá vám dobře, když se věci kolem vás nachází na své místě a zbavíte se toho, co je nepotřebné. Pokud navíc nepotřebné svršky přinesete na charitu, zasloužíte si dobrý pocit.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

Je sice nutné vyřešit několik náročných otázek, ale Střelci se s tím popasují s grácií sobě vlastní. Máte kolem sebe spolehlivé jedince, díky nimž jsou radosti větší a starosti menší. Vyhovuje vám, že se máte komu svěřit a s kým všechno probrat.

 

Kozoroh

Milí Kozorozi, pokuste se alespoň v jednom dni týdnu skutečně odpočívat. Máte za sebou náročné období, které vám dalo zabrat hlavně psychicky. Než se měsíc překulí do závěrečné rovinky, naberte síly pro své troufalé plány. Nejste perpetuum mobile.

 

Vodnář

Páry, které nejsou na stejné vlně, čeká v neděli zkouška odolnosti. Chcete-li stávající vztah udržet, mějte na paměti, že jde o dočasnou nepřízeň. Afrodité se brzy umoudří a to, co se vám zdá jako nepřekonatelný problém, bude úplná malichernost.

 

Ryby

Celý týden myslíte na druhé, tak co si v neděli udělat chvilku jen sami na sebe? Potřebujete zregenerovat síly a připravit se na finálovou říjnovou rovinku. Hvězdy radí, abyste se věnovali tomu, co vám dělá radost, klidně bez ohledu na původní plány.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře