Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Neděle 4.11.2018

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 04.11.2018, 00:00 | 04.11.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle 4.11.2018

Beran

Milí Berani, během první listopadové neděle si k tělu pouštíte nesprávné lidi. Užijete si spoustu legrace a dobře si popovídáte, ale nedomyslíte následky. Hlavně nezadaní by se měli řídit heslem, co je v domě, není pro mě. Zbytečně byste si zavařili.

 

Býk

Domácností vládne zvláštní nálada, ale panika není na místě. Příčina je totiž jednoduchá. Příbuzní mají pocit, že jste je odsunuli na vedlejší kolej. V neděli pro ně připravíte program, jímž je přesvědčíte o opaku. Večer už je všechno při starém.

 

Blíženci

Luna svítí pro štěstí v lásce! Týká se to zejména Blíženců v dlouholetém vztahu. Ti mohou v závěru týdne vyskočit ze stereotypu, v němž kvůli nedostatku pozornosti zabředli. Intuice vám radí, co je potřeba dělat, aby se partnerství postavilo na nohy.

 

Rak

Ratolesti jsou pro vás až do 21. listopadu hnacím motorem i při těch situacích, kdy vám není do smíchu. V jejich společnosti zapomenete na chmurné myšlenky a začnete se znovu od srdce smát. Proto hoďte práci za hlavu a vyrazte s nimi za zábavou.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD

Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Rodinná sešlost vás vůbec neláká. Naopak vymýšlíte důvody, jak byste se z ní vymluvili. Vesmír tentokrát stojí při vás a nabádá, abyste se nenechali přemlouvat. Návštěva by totiž nedopadla právě nejlépe. Rozumnější bude zařídit si vlastní program.

 

Panna

Poslední den týdne vám do cesty postaví člověka, s nímž vás pojí nějaké resty z minulosti. Nevypadá to, že by se měl k omluvě nebo vysvětlení svého chování. Dost možná vám z něj bude psychicky i fyzicky zle. Nemarněte čas a vezměte nohy na ramena.

 

Váhy

Užíváte si teplo rodinného krbu a dalo by se říci, že rodina a domácnost jsou pro vás středobodem vesmíru. Dokážete se vcítit do potřeb svých blízkých, rozumíte jejich slovům i pohnutkám. To zní jako fantastický odrazový můstek pro nedělní program.

 

Štír

V závěru týdne se radujete z narůstající empatie, kterou zúročíte hlavně v partnerství. Ve správnou chvíli budete na správném místě a poznáte, co spřízněná duše potřebuje. Ocení to Štíři, kteří s drahou polovičkou neprožívají nejpříjemnější chvíle.

 

NOVINKA!

Velký Tarot 2019! Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

 

Střelec

Neděle může odkrýt realitu všedního dne. Týká se to zejména Střelců v čerstvém vztahu, kdy mohou partnera spatřit v docela jiném světle. V manželství se můžete z protějškových úst dozvědět něco, co vás šokuje. Už se nechce skrývat za milosrdnou lží.

 

Kozoroh

Na začátku měsíce máte šanci vyhrát nějakou potěšující sumičku! Díky pozitivnímu vlivu Jupitera si peníze dokážete nejenom vydělat, ale ještě se k vám sypou i při soutěžích nebo v loterii. Bohužel dnes platí rovnice, štěstí ve hře, neštěstí v lásce.

 

Vodnář

Zvýšená potřeba hnízdění se odrazí hned v několika směrech. Mnoho Vodnářů zatouží po dalším přírůstku do rodiny, otevírá se však také možnost razantní rekonstrukce domácnosti. Rádi byste dali do souladu své vnitřní potřeby s tím, jak bydlení vypadá.

 

Ryby

Milé Rybky, v listopadu jste křehké nejen uvnitř, ale i na povrchu. Myslete na to ve chvíli, kdy se necháte přemluvit k bláznivé aktivitě. Ať jde o adrenalinové sporty nebo daleké cestování, pozor na úrazy! Chvíle vzrušení za takové riziko nestojí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře