Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 23.11.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 23.11.2018, 00:00 | 23.11.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 23.11.2018

Beran

Budete mít pocit, že v milostném životě jeden partner prostě nestačí. Přestože ve vztahu prožíváte pohodu a harmonii, budete se cítit přitahováni opačným pohlavím. Dobře si však rozmyslíte, zda vám aférka stojí za zničení dlouho budovaného vztahu.

 

Býk

Všech pracovních restů, které vám už dlouho leží na bedrech se konečně zbavíte. Péče o rodinu, domácnost a pracovní povinnosti vás neustále drží v jednom kole a tak není divu, že nevíte kam dříve skočit. Konečně se budete cítit uvolnění a bez stresu.

 

Blíženci

Pro vaše spolupracovníky představujete nejen velkou konkurenci, ale také zdroj žárlivosti a podráždění. Vaše výjimečné schopnosti a způsob, kterým je dokážete prodat, v mnohých vyvolávají negativní pocity. Nenecháte se tím však jakkoliv ovlivnit.

 

Rak

Opačnému pohlaví dnes nedáte jedinou záminku k žárlivosti. Přestože jste atraktivní, inteligentní a dobře to o sobě víte, zanecháte flirtu a budete se věnovat pouze svému protějšku. Přestože pro vás se jedná o nevinnou hru, partner to vnímá jinak.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA PROSINEC

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Venuše ve Střelci dnes vnese porozumění do rodinných vztahů. Nepříjemná situace, která je provázena velkým napětím mezi všemi členy rodiny, se konečně uvolní. Společně s ostatním naleznete rozumné řešení konfliktu a zakopete tak válečnou sekeru.

 

Panna

Pro přátele jste nejen skvělým společníkem, se kterým se nikdy nenudí, ale zároveň i podporou v těžkých časech. I když jste původně měli jiné plány, odsunete je na druhou kolej a budete se věnovat příteli, který potřebuje někoho, kdo jej vyslechne.

 

Váhy

Přestože netrpíte žárlivostí a nemáte tendence svého partnera neustále kontrolovat, rozhodnete se zjistit více o životě, který vedl před tím, než jste se potkali. Mohlo by vás však překvapit podráždění, které to v něm vyvolá. Nenecháte se ale odbýt.

 

Štír

Po náročném týdnu v zaměstnání si konečně můžete dopřát trochu oddechu. Ať už se rozhodnete pro večer strávený v pohodě a klidu rodinného krbu či ve společnosti svých přátel u skleničky vína, věřte, že rychle zapomenete na veškeré pracovní starosti.

 

TAROT ROZHODNUTÍ

Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec

Vaše partnerství by mohlo být mnohým za vzor. Přestože jste společně s protějškem už nějaký ten pátek, láska ve vztahu jen a jen vzkvétá. Svůj vztah budete zakládat na pevných základech přátelství, důvěry, lásky a tolerance. Jste pro sebe stvořeni.

 

Kozoroh

Hvězdy dnes budou stát při vás! V zaměstnání se po náročném týdnu konečně dočkáte kýžených výsledků a s čistou hlavou si tak můžete začít užívat vzácného volna. Váš nadřízený si všimne trpělivosti a píle, se kterou se práci věnujete. Ocení vás.

 

Vodnář

Páteční noc pro vás bude znamenat jediné. Nezapomenutelný večírek! Společně s partnerem či blízkými přáteli si vyrazíte do společnosti a po dlouhém týdnu v zaměstnání si užijete volného večera. Stanete se středem pozornosti a zdrojem veškeré zábavy.

 

Ryby

Konečně se protějšku svěříte se svými představami ohledně společné budoucnosti. Přestože se jedná o riskantní krok, kterému jste se ve vztahu dlouho vyhýbali, seberete odvahu a svěříte se se svými pocity. A nebudete litovat, jste na stejně vlně.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře