Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

30.11.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 30.11.2018, 00:00 | 30.11.2018, 00:00 | doma.cz

30.11.2018

Beran

Závěr listopadu strávíte po boku nejvěrnějších přátel, před kterými si nemusíte na nic hrát. Od srdce se zasmějete a zapomenete na náročné chvíle uplynulého týdne. Intenzivní prožitky slibují hlavně pohybové volnočasové aktivity, stejně jako tanec.

 

Býk

Souhra rodiny a přátel je na konci měsíce neskutečná. Díky tomu prožijete báječný volnočasový program, v němž se spojí všechno, co milujete. Můžete si snad přát lepší start víkendu? Hvězdy nabádají hlavně k tomu, abyste se odstřihnuli od povinností.

 

Blíženci

Pokud máte pocit, že byste dětem rádi něco předali, před víkendem je k tomu ideální prostor. Hvězdy tentokrát nemluví o materiálním zabezpečení, upozorňují spíš na důležitost komunikace a sdílení zkušeností. Jsou teď vstřícně naladěné vám naslouchat.

 

Rak

Nejvíce by vám vyhovoval den volna, který byste mohli strávit ve společnosti svých ratolestí. Jejich nezkažené vidění světa je to, co před víkendem potřebujete k naprosté spokojenosti. V posledním listopadové dni si můžete navzájem hodně předat.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA PROSINEC

Zajímá vás, na co se můžete v prosinci těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Lev

Skvělý pocit z dobře odvedené práce je nejlepší odměnou, jakou si po tomto pracovním týdnu můžete přát. Přesto to vypadá, že na vás čeká jedna třešnička na dortu. Vesmírní guruové slibují rozmnožení rozpočtu i šanci přestoupit do lepšího zaměstnání.

 

Panna

Byla by škoda zkazit si poslední den měsíce dobrou reputaci. Pokuste se udržet nervy na uzdě a dál se chovejte, jako by se nic nepříjemného nedělo. Ledový klid je nejúčinnější zbraní, jakou můžete použít na své protivníky v zaměstnání i soukromí.

 

Váhy

Luna s Marsem vytváří vynikající podmínky pro rodinná dobrodružství. Ať se chystáte na návštěvu vzdálených příbuzných, nebo se vás ratolesti snaží přemluvit pro společnou sportovní aktivitu, báječně si to užijete. Je to příjemně osvěžující zážitek.

 

Štír

Pokud jste v uplynulém roce věnovali domácnosti náležitou pozornost, máte před adventem vyhráno. V opačném případě se pustíte do zvelebování rodinného hnízdečka. Cit pro detail a schopnost orientace v moderních trendech z vás dělají mistry oboru.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec

Poslední listopadový den patří řešení praktických rodinných otázek. Místo definitivního řešení se snažte zjistit, jaký mají názor jednotliví členové domácnosti. Obhlédnete terén a v prosinci vás nepřekvapí odlišná očekávání. Štěstí přeje připraveným.

 

Kozoroh

Kozorozi se chtějí bavit, poznávat nové lidi a rozšiřovat své obzory. Doma se proto neohřejete, využijete pozvání na narozeninovou oslavu nebo firemní večírek. Pokud jste bez závazků, riskujete maximálně dobrou pověst. A to vám momentálně nevadí.

 

Vodnář

Nápady na zútulnění domácnosti vám nedají spát. Přemýšlíte o případné přestavbě a dost možná si pohráváte i s myšlenkou na stěhování do lepšího. Realitní boom se dotkne i těch Vodnářů, kteří by nové bydlení zvažovali z čistě investičního hlediska.

 

Ryby

Atmosféra na pracovišti je stále velice proměnlivá. Našlapujte proto opatrně a věřte, že nálada nadřízených je nejistá. Pokud si tedy chcete vyhodit z kopýtka a trochu se pobavit, počkejte až na konec pracovní doby. Venku už s kolegy nic neriskujete.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře