Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 14.12.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 14.12.2018, 00:00 | 14.12.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 14.12.2018

Beran

Páteční shoda okolností vylepší jméno všech Beranů. Získáte obdiv blízkého člověka, a ten vás pravděpodobně požádá o radu. Zůstaňte přirození a nementorujte, raději poskytněte známému inspiraci. Při nenuceném povídání u kávy tomu přijde na kloub.

 

Býk

Nevyzpytatelná Venuše na jedné straně nabízí lákavé pracovní a investiční příležitosti, na druhé trestá přílišnou horlivost. Buďte připraveni využít lukrativní možnosti, ale hlídejte si zadní vrátka. Jinak by vás vrtkavá Štěstěna klepla přes prsty.

 

Blíženci

Zdravý rozum vás uchrání od nepromyšlených kroků, které nadělají neplechu v lásce, rodině a především ve financích. Přemrštěné požadavky blízkých můžete zkorigovat. Vysvětlete jim, jaké jsou vaše možnosti a že skutečné kouzlo svátků tkví někde jinde.

 

Rak

V těsné blízkosti zavětříte ctitele a své domněnky se jen tak nepustíte. Vstřícné chování kolegy si vyložíte jako flirt a začnete se na něj kvůli tomu dívat jinýma očima. Dotyčný změnu vašeho chování nechápe, jeho jednání je totiž naprosto nezištné.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP 2019

Rok Vepře se pomalu blíží a bude opravdu výjimečný! Zjistěte již nyní, co vás čeká a co nemine!

 

Lev

V závěru pracovního části týdne vezmete iniciativu do svých rukou a ukážete, co ve vás vězí. Vedení se nestačí divit netradičním postupům. Nemohou si nevšimnout ani vysoké kvality a rekordního času, v němž jste to zvládli. Je čas licitovat o odměně.

 

Panna

Pracovní povinnosti i úkoly související s rodinou vás zaměstnají natolik, že si nevšimnete, jak rychle ubíhají hodinové ručičky. Den uteče jako voda a můžete pro samou práci zapomenout na důležitou věc. Blízcí by vám nesplněné sliby těžko odpouštěli.

 

Váhy

Páteční setkání s širokou rodinou se ponese v pohodovém duchu. Konečně odhodíte hrdost a svěříte se jim s věcmi, které vám dlouho ležely na srdci. Nejenom díky životní moudrosti vám dokáží dobře poradit. Záleží na vás, zda jejich rady uposlechnete.

 

Štír

Milí Štíři, využijte svou vrozenou intuici a opatrnost, abyste se vyhnuli invazi pohádkových nabídek. Varovat by vás měl už samotný institut rychlého zbohatnutí. Zní to sice fantasticky, ale vězte, že bez práce nejsou koláče. Platí to i pro hazard.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?

Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku! 

 

Střelec

Činorodý ochránce Merkur vám nedopřeje moc volného času. Snaží se vás vytěžit do posledního dechu, což je sice skvělá zpráva pro kariéru, ale po zdravotní stránce to může být nebezpečné. Před víkendem si naordinujte volnější tempo a více odpočívejte.

 

Kozoroh

Venuše s Marsem láká na neprobádané území, které se v dnešním světě už moc nenosí. Začnete se více starat o dění kolem sebe a rozhodnete se pomoci lidem v tíživé situaci. Velkou zásluhu na tom má i sváteční atmosféra, jež zabrnká na citlivou notu.

 

Vodnář

S blížícím se koncem roku přemýšlíte nad novoročním předsevzetím. V rámci vylepšování image uděláte něco pro své zdraví. Takže spojíte příjemné s užitečným. Hvězdy jsou nakloněny i razantnějším krokům, například skoncování s alkoholem a cigaretami.

 

Ryby

Milostným vztahem prostoupí napětí. Důvodem nepříznivého postoje vašeho partnera je nejspíš vaše domělé flirtování ve společnosti. Drahá polovička nemá pro podobné výstupy pochopení, a tak hrozí, že z tiché domácnosti brzy vznikne pořádná Itálie.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře