Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 21.12.2018

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 21.12.2018, 00:00 | 21.12.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 21.12.2018

Beran

Spoustu času a energie věnujete do nejmladších členů rodiny. Nabízí se dvě sféry, které spolykají i značnou část vašich úspor. Jednou je studium a druhou zvelebování dětského pokoje. Snažíte se, aby ratolesti měli všechno potřebné pro svůj rozvoj.

 

Býk

Jste stvořeni k tomu, abyste rozsévali radost plnou náručí. Vracíte se do dětských let, kdy jste odpočítávali hodiny do Štědrého dne a nemohli jste pořádně usnout. Co takhle vyzkoušet nějaké starodávné české zvyky, nebo se obrátit k matce přírodě?

 

Blíženci

Životní náklady strmě stoupají a rozpočtu nepomohou ani vyšší nároky příbuzných. Vesmírní vládcové varují před tím, abyste se kvůli dárkům upisovali k půjčce. Vánoční pohoda se skrývá v něčem úplně jiném. Raději zkuste vyrobit něco vlastníma rukama.

 

Rak

Slunce od dnešního dne doplňuje hvězdný tým, díky němuž se vznášíte na růžovém obláčku. Sklízíte sladké plody dřívějšího úsilí a máte možnost dosáhnout toho, po čem dlouho prahnete. Vesmír netroškaří, takže prosinec bude nejplodnějším obdobím roku!

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!

Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev

Poslední pracovní den tohoto týdne je pro mnoho Lvů i posledním pracovním dnem letošního roku. Místo brzkého přípitku s kolegy dejte pozor na to, abyste dokončili všechny nezbytné úkoly. Jinak hrozí, že byste museli přerušit plánovanou dovolenou.

 

Panna

O víkendu se dočkáte první velké úlevy díky Slunci, které opouští zátěžové postavení. Přestává upíjet vaši vitalitu a od rána cítíte, že jste na tom fyzicky i psychicky lépe. Přesto byste měli hodit práci za hlavu a soustředit se na příjemnější věci.

 

Váhy

Saturnovy náročné paprsky si posvítí na domácí atmosféru. Pod tímto svitem ustupuje kariéra i láska, jimž jste poslední dobou věnovali spoustu energie. Najednou se ale priority proměňují. Stabilita domácího klimatu a citové propojení hrají prim.

 

Štír

Venuše s Neptunem signalizuje splnění přání! Nemusíte čekat do Štědrého dne, abyste pod stromečkem našli něco, co jste si přáli od Ježíška. Vyšlete vesmírnou objednávku a těšte se na její splnění. Skromnost stranou, korunky cinkají jako rolničky.

 

NOVINKA! Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Milostný život připomene vzpomínky z minulosti. Tentokrát není jasné, jestli vás cesta zpět potěší, nebo z ní budete mít spíš vítr v hlavě. Na co si můžete vsadit, to je narůstající ego. Marsova kvadratura masíruje Střelcům sebevědomí až příliš.

 

Kozoroh

Jak se blíží Štědrý den, začínáte se více rozhlížet kolem sebe. Pro zajištění té správné slavnostní atmosféry vám nestačí nazdobený interiér, několikero druhů cukroví a dárky skryté v prádelníku. Chcete dostát slovům koled a obdarovat také potřebné.

 

Vodnář

Díky Merkuru vám to neskutečně pílí. Přijímáte řadu nových poznatků a rozvíjíte se po všech stránkách. Je těžké rozhodnout se pro jediný směr, kterému byste se měli věnovat. Nejraději byste obsáhli veškeré vědění světa. Nedrolte ovšem své možnosti.

 

Ryby

Bouřlivá fantazie Rybiček pracuje na plné obrátky. Kladete důraz na splnění slibů svým blízkým a děláte první poslední, abyste jim vykouzli úsměv na tváři. Zadaní jsou naprosto oddaní svému protějšku a velkou roli v lásce sehraje i kouzelník Mars.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře