Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 4.1.2019

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 04.01.2019, 00:00 | 04.01.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 4.1.2019

Beran

První pátek roku slibuje zábavný program. Nemůžete se dočkat, až odzvoní konec pracovní doby, protože se nabízí spousta příležitostí, jimiž naplnit víkend. Ať se chystáte s kamarády na hory, nebo hodláte usednout ke knihám, báječně si to užijete.

 

Býk

Pokud vyhlížíte nějaké důležité rozhodnutí v soukromí nebo na pracovním poli, v nadcházejících dnech se ho dočkáte. Navíc vesmírní trubadúři slibují, že vyzní ve váš prospěch! Platí to i pro Býky, kteří se věnují studiu. Ve škole se vám skvěle daří.

 

Blíženci

Mars v sextilu na vaše znamení navádí dlouhodobě k přelétavosti. Pokud jste si předsevzali skoncovat se svými nevěrnými výpady, půjde o pořádně tvrdý oříšek. U nezadaných to stále nevypadá na perspektivní známost. Pořád si nacházíte stejné typy.

 

Rak

Láska je v prvním lednovém týdnu jasnou račí prioritou. Zatímco zadaní se snaží dostat na stejnou vlnu s drahou polovičkou, singles neubírají na aktivitě při hledání spřízněné duše. Tentokrát zavítáte na místa, na nichž se obvykle moc nepohybujete.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA LEDEN

Zajímá vás, na co se můžete v lednu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

 

Lev

Novoroční předsevzetí se hlásí o slovo, i když se můžete tvářit, že jste si žádné nedali. V zaměstnání svádíte boj s touhou něco velkého dokázat. Cítíte, že vám vesmír nabízí skvělou startovní čáru pro kariérní změnu nebo založení vlastní živnosti.

 

Panna

Ve čtvrtek se dostáváte do pracovní kondice. Navrací se bystré myšlení a nechybí vám motivace k tomu, abyste se vrhli do náročnějších projektů. Díky Merkuru si víte rady s každou otázkou, před níž jste se ještě včera krčili kvůli malé sebejistotě.

 

Váhy

V zaměstnání máte chuť hodit do všeho vidle a utéct daleko. Atmosféra je na bodu mrazu a místo, abyste s kolegy táhli za jeden provaz, nemůžete se na nikoho spolehnout. Rozčilují vás i naprosté maličkosti. Zkuste ze sebe vyloudit vrozený optimismus.

 

Štír

Dokážete se snadno nadchnout pro lákavou nabídku a moc nepřemýšlíte nad tím, co přinese do budoucna. Zdánlivě výhodná koupě by se mohla kvůli dalším nákladům prodražit. Případně kvůli ní uděláte díru do rozpočtu a dlouho byste ji nedokázali zacelit.

 

TAROT FINANCÍ

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Merkur vám napomáhá k výkonosti v zaměstnání i na milostném poli. Není divu, že s vámi málokdo udrží krok. Zatímco u konkurence je odskok vítaný, v partnerství byste měli zvolnit. Přece nechcete vypadat jako sobci, co se ženou k cíli jako o závod.

 

Kozoroh

V kariéře vás brzdí méně chápaví nadřízení, nebo dokonce osoby, které mají osobní zájem na tom, abyste se nedostali do vyšších funkcí. Musíte na to jít od lesa, milí Kozorozi. Nesnižujte se k piklím těchto ubožáků a spřádejte v klidu vlastní plány.

 

Vodnář

Vodnáři jsou na začátku měsíce jako uragán, kterého je všude plno. Tedy platí to v oblasti kariéry a volnočasových aktivit. Láska si pořád staví hlavu a zejména nezadaní musí počítat s tím, že navzdory lákavým nabídkám zůstává jejich náruč prázdná.

 

Ryby

První lednový pátek slibuje Rybkám romantický program. Lámete si hlavu s tím, jak byste miláčkovi udělali radost. Pokud to aspoň trochu půjde, najděte si na vztah nerušenou chvíli, kdy svěříte děti na hlídání babičkám a dědečkům. Nic víc nepotřebuje.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře