Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 11.1.2019

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 11.01.2019, 00:00 | 11.01.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 11.1.2019

Beran

Milí Berani, kolem se pohybuje spousta pochybných osob a manipulátorů, jimž jde o vlastní zisk. Myslete na to zejména v případě, kdy jsou do dané věci zapojeny i finance. Máte nad sebou ochrannou Venušinu ruku, přesto byste neměli spoléhat jen na ni.

 

Býk

Od příbuzných se toho můžete mnoho naučit. Místo mluvení raději naslouchejte a neváhejte si nejzajímavější postřehy zapsat. V pátek se navíc nabízí příležitost zjistit něco o historii rodiny. Genealogie vám připadá jako báječná soukromá detektivka.

 

Blíženci

Pár horkých chvilek se sice objeví, ale Blíženci vždycky ví, jak zareagovat. Oproti okolí si udržujete nadhled a věříte, že všechno dobře dopadne. Jste v zásadě proti vytvářet si zbytečné nepřátele. Což platí i tehdy, ukončujete-li partnerský vztah.

 

Rak

Ráčci mohou mít tendenci otevřít své nitro blízkým lidem. Bohužel se vám nedaří najít správná slova, takže hrozí spíš nepochopení. Místo toho, abyste atmosféru ve vztahu vylepšili, ještě víc ji vyostříte. Než do něčeho rýpnete, dobře to promyslete.

 

TAROT PŘÁNÍ

Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď! 

 

Lev

Celé vesmírné plénum přeje Lvům krásný čas. V lásce i kariéře se vám daří čím dál tím lépe. Na partnerovi nehledáte drobné chyby, ale naopak se snažíte ho pochopit. To vám během víkendu usnadní společnou komunikaci. Ve všem se perfektně doplňujete.

 

Panna

Před víkendem se těšte na kariérní růst. Máte nejlepší předpoklady, abyste udělali dojem na náročné nadřízené. Vaše komunikační schopnosti jsou na maximu a nezaostáváte ani po stránce reprezentativního vystupování. Výsledky jsou třešničkou na dortu.

 

Váhy

Páteční konstelace hvězd dovolí vyniknout komunikačnímu, obchodnímu a tvůrčímu talentu. V zaměstnání snadno předčíte kolegy i nadřízené, což by se v brzké době mohlo obrátit proti vám. Chcete-li se i přesto vyšvihnout, musíte tohle riziko podstoupit.

 

Štír

Vládnete slovem a ještě si vychutnáváte přízeň celého vesmírného pléna. Cítíte, že takový odrazový můstek není dopřán každému. Využijete proto poslední pracovní den tohoto týdne do poslední minuty. Dokonce vám nevadí, zůstanete-li v práci přesčas.

 

Velký Tarot 2019!

Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Luna konjunkci s Neptunem může na domácím poli probudit zvláštní atmosféru plnou nedorozumění. Rodinu podezíráte z nekalostí a tajnůstkaření, ale realita je vašim obviněním na hony vzdálená. Snažte se odreagovat volnočasovými aktivitami nebo úklidem.

 

Kozoroh

Hvězdná rada pro páteční den je jednoduchá. Držte se zpátky a nedrážděte hada bosou nohou. Svým unáhleným jednáním naděláte v lásce, rodině i kariéře akorát neplechu. Vesmírní guruové potřebují chvíli k oddechu a není radno snažit se je popohnat.

 

Vodnář

Jste bystří a snadno se vypořádáte s každou těžkostí, před níž v pátek stanete. Hvězdy vám přejí v lásce i kariéře. Chystáte-li se na pracovní pohovor, zazáříte. Jste si vědomi svých kvalit a dokážete je prodat. Mnohé nabídky se nebudou opakovat!

 

Ryby

Pátek je malá sobota, což je pro Ryby báječná zpráva. V zaměstnání odpočítáváte minuty a věnujete se pouze nenáročným činnostem. Aktivitu ze sebe musíte ždímat. Velkou roli hraje celkové psychické naladění, které v těchto dnech není žádná výhra.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře