Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 25. 1. 2019

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 25.01.2019, 00:00 | 25.01.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 25. 1. 2019

Beran

V práci si můžete jít na nervy s jedním z kolegů. Chytré řeči vás vytáčí a nejraději byste dotyčného nebo dotyčnou polili studenou vodou. Místo toho se spokojíte jen se sprškou slov. Bude mít ovšem podobný efekt. Je to nutné, zrovna před víkendem?

 

Býk

V pátek se necítíte psychicky ani fyzicky fit. Ať na vás padají povinnosti v domácnosti nebo vás unavuje pracovní stres, vyrazte za rodinou. V kruhu blízkých se rychle zregenerujete. Hlavně potřebujete procvičit bránici při pořádném upřímném smíchu.

 

Blíženci

Oproti včerejšku jste nad všední svět povzneseni. Zabýváte se hlubšími tématy a všechno rutinní se vám zdá přízemní. S mnoha lidmi byste se proto nemuseli pohodnout. Zkuste být o něco tolerantnější. Teprve tehdy dostojíte svým vznešeným názorům.

 

Rak

Partnerské soužití zaměstná myšlení Raků naplno. Zásadní krok ve společném životě si nechte projít hlavou, než byste se unáhlili. Protějšku umíte argumenty vyložit, aby nedošlo k žádné nepříjemné konfrontaci. Ponaučili jste se z předchozích nezdarů.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Před víkendem si můžete vybudovat stabilní pracovní pozici. S nadšením sobě vlastním se pusťte do aktivit, na které si ostatní netroufnou. Postavení planet vám ulehčí všechny úkoly, do nichž se vrhnete. Kariéra nabere rapidní vzestupnou tendenci.

 

Panna

Poslední pracovní týden týdne vám ukáže nový směr pro kariéru. Objevíte cestu, která by vás mohla naplňovat víc, než ta stávající. Nebraňte se cestování, dalšímu studiu a jednání s vlivnými lidmi. Právě nové kontakty by mohly přinést příjemné zprávy.

 

Váhy

Pátek naplníte nezáživnými úkoly. Chcete dohnat resty, do kterých jste zatím marně hledali chuť. Díky Marsu ale výjimečně zvítězí zodpovědnost nad chutí lenošit. Odpoledne vás bude hřát pocit z výborně odvedené práce. Není vyloučena ani menší odměna.

 

Štír

V čerstvém vztahu odkryjete své lepší já. Díky souhře okolností se ukáže, že se ve vás skrývají mnohem zajímavější stránky, než se zprvu zdálo. V pátek se dočkají souladu i letité páry. Veškeré pochybnosti ohledně společné budoucnosti se rozplynou.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!

Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

S kolegy je těžké pořízení. Cítíte, že s vámi nehrají férově, a tak nemáte potřebu cokoliv s nimi dojednávat společně. Nejspíš vám zatají lukrativní zakázku, nebo se naopak pokusí shodit na vás odpovědnost za problémový projekt. Buďte ve střehu.

 

Kozoroh

Práce je to poslední, na co máte náladu. Lákají vás zimní sporty a nejraději byste utekli ze zaměstnání dřív. Proč si nevezmete půl dne volna a nedopřejete tělu a duši, co žádají? Žádné kariérní zázraky vás stejně nečekají, tak si užijte regeneraci.

 

Vodnář

Optimismus a temperament z Vodnářů na konci měsíce sálají do všech stran. Na nedostatek energie si díky Slunci nemůžete stěžovat. V zaměstnání smetete mnohem mladší kolegy a také v otázce sportu si s vámi nikdo nezadá. Kondice stoupá strmě vzhůru.

 

Ryby

Milé Rybky, využijte poslední lednový víkend k tomu, abyste se dostali zpátky do zásoby. Jedna věc je tendence k nabírání tukových zásob, druhá - mnohem důležitější - je snižující se fyzická kondice. Lenost jde pak ruku v ruce se špatnou náladou.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře