Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pátek 1. 2. 2019 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 01.02.2019, 00:00 | 01.02.2019, 00:00 | doma.cz

Pátek 1. 2. 2019 podle horoskopu.

Beran

Vášnivý temperament Beranů se na začátku měsíce dostává znovu ke slovu. Emoce se ve vás perou ve všech myslitelných podobách. Kvůli postavení Marsu a Venuše nejspíš převládají ty negativní, ovšem výsledné klima můžete ovlivnit svou sebedisciplínou.

 

Býk

V závěru pracovního týdne toho máte akorát tak dost. Dělá vám problém soustředit se na povinnosti a kvůli tomu děláte chybičky. Věnujte se nenáročným úkolům, nebo si vezměte volno. Aktuální nešikovnost si neberte osobně. Může za ní neposedný Merkur.

 

Blíženci

První únorová dekáda slibuje velmi příjemný vývoj! V práci jde všechno jako po másle, za což vděčíte mimo jiné spřátelenému Merkuru. Díky němu se radujete z bleskurychlého myšlení i schopnosti promptní argumentace. Konkurenci si držíte daleko od těla.

 

Rak

Začátek roku nebyl z nejlehčích, ale to se teď definitivně zlomilo. Citliví Ráčci si od února hodně slibují. Do poloviny měsíce je však třeba počítat s napjatými mezilidskými vztahy. Mars ponouká k naštvání na celý svět, takže snadno vybuchnete.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY

Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě! 

 

Lev

Milí Lvíčci, také únor začnete s podporou šťastného Jupitera, proto se nemusíte obávat žádných nečekaných změn. Báječné okamžiky slibuje milostný život a špatně si nevedete ani v oblasti financí. Není divu, že se vás dobrá nálada drží zuby nehty.

 

Panna

Pokud se týká pracovních záležitostí, ani si nevšimnete, že se měsíc přehoupl do další fáze. Všechno jde hladce a žádné překvapení se nekoná. Před víkendem oceníte, když nadřízení nepřijdou s žádným urgentním úkolem. Naladíte se na volnější notu.

 

Váhy

Ještě než se odeberete na víkendový odpočinek, stihnete ohromné množství práce. Jste nadšení, protože si tím usnadníte start příštího týdne. Poperete se i s nejnáročnějšími úkoly a jak to vypadá, neexistuje problém, který by vás zastavil v rozmachu.

 

Štír

Do 10. února se trápíte kvůli špatnému postavení Merkuru k vašemu znamení. To znamená horší startovní pozici pro zaměstnání. Nemůžete vymyslet nic originálního a když už přece něco vypotíte, nezavděčíte se náročným nadřízeným. Ještě že je pátek.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ÚNOR

Zajímá vás, na co se můžete v únoru těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem! 

 

Střelec

V první polovině měsíce zvolněte tempo a nepodceňujte náznaky přetíženého organismu. Tělo je náchylné k nejrůznějším zánětům, které by vás následně vyřadily z provozu na další čas. Raději zařaďte zpátečku, dokud je taková možnost. Zdraví je jen jedno.

 

Kozoroh

Konjunkce Venuše a Saturnu je zárukou pevného partnerského svazku. Že jste zatím bez drahé polovičky? Potom už to nemusí dlouho trvat. První polovinu měsíce využijte k tomu, abyste se hodili do gala. Potřebujete se cítit dobře a také tak vypadat.

 

Vodnář

Do února skočíte rovnýma nohama a těšíte se, co nového přinese. První dvě dekády jsou naplněné smíchem a vitalitou, s níž byste měli zacházet moudře. Není totiž bezedná a v závěru měsíce by vám mohla chybět. Hledejte cestu, jak utužit fyzické zdraví.

 

Ryby

O lásce už nemusíte jenom snít. Je totiž na dosah ruky a dost možná ji okusíte už během tohoto víkendu. Cítíte, že vás obklopuje romantika a spřízněnou duši poznáte na hony daleko. Pohádkový program není zapovězení ani vám, kteří jste dávno zadaní.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře